Łąka u Ciebie w ogrodzie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: paninam1 »

Piękna łąka prosto w ogródku? Tak to jest możliwe! Dzięki https://panilaka.pl/ możesz stworzyć ogród łąkowy, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb oraz estetyki. To bez wątpienia opcja, która jest z korzyścią dla Ciebie i środowiska. Ogrody łąkowe są doskonałym pomysłem w przestrzeniach, w których nie przyjmuje się zbyt wiele, a wciąż chcemy, aby prezentowały się bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Kinagowska54
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2020, 1:43

Re: Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: Kinagowska54 »

Wygląda na bardzo przydatne rozwiązanie. Sprawdzę ;)
Awatar użytkownika
dyfuzja
Posty: 100
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:20

Re: Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: dyfuzja »

Teraz jak się chce mieć prawdziwą łąkę, piekną trawkę to można postawić na trawnik w rolkach - http://www.zielone-studio.pl/trawa-w-rolkach/ Rachu ciachu i gotowe a wygląda naprawdę oszałamiająco i nie trzeba czekać aż urośnie
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 41
Rejestracja: 15 cze 2020, 10:00

Re: Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: farah557 »

U mnie jest łąka kwietna na połowie ogrodu. Nasiona dostałem tutaj https://sklepdlaogrodu.pl/pl/c/Nasiona-kwiatow/2281679 Wszedłem przypadkowo i była akurat promocja, to kupiłem :) Ładnie to wygląda i jest łatwa w obsłudze. Super sprawa.
Awatar użytkownika
anna-michalska
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2020, 14:49

Re: Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: anna-michalska »

Zadbany podjazd i teren przed domem to nasza wizytówka. Każdy przecież chce, aby goście którzy nas odwiedzają mieli pozytywne wrażenie na temat pobytu w naszym domu. Niestety z upływem czasu stan nawierzchni stopniowo się pogarsza, co daje nam negatywne wrażenia wizualne i może wpływać także na stan samej nawierzchni. Nie tylko same wrażenia wizualne sa istotne, ale także techniczny stan nawierzchni, pokryta różnymi porostami, mchami może być niebezpieczna w użytkowaniu, ponieważ można się np. poślizgnąć i zrobić sobie krzywdę, daltego tak ważne jest przeprowadzenie okresowych prac konserwacyjnych. Do takich należy czyszczenie polbruku. Jest to świetny pomysł, aby niskim kosztem przywrócić stan powierzchni do użyteczności. Warto jednak zauważyć, że szczegóły co do sposobu umycia i wyczyszczenia danej powierzchni mogą się różnić w zależności od użytego materiału i w ten oto sposób dochodzimy do konkluzji, że lepiej tego typu prace powierzyć profesjonalnej firmie, która zajmuje się tego typu pracami na codzień. Zbyt wysokie ciśnienie w myjce również może mieć niszczycielski wpływ na daną powierzchnię.
ruś

Re: Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: ruś »

Moja babcia miała takie podejście do ogrodów. Co prawda potem taka https://www.stiga.pl/sklep/odsniezanie/oferta-dodatkowa odśnieżarka przejechać nie mogła, ale za to wiosną i latem tam było naprawę kolorowo, po prostu niesamowicie. Ja teraz tak sobie wyobrażam to wszystko i mam wrażenie, że inne zimy nas czekają.
borówka

Re: Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: borówka »

my z mezem ostatnio odkrylismy fajny sklep z wyposazeniem do domu i ogrodu :) duzy asortyment i bardzo fajne ceny https://metrox.eu/pl/136-dom-i-ogrod maja chyba wszystko, co moze sie okazac przydatne
Fuśka

Re: Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: Fuśka »

Myślę, że to co już będziemy mieli w ogrodzie zależy tylko i wyłącznie od nas i bardzo ważną sprawą jest to, abyśmy wiedzieli jak nawadniać nasz ogród i jaka pompa do czego służy. Jeśli chcesz więcej wiedzieć na ten temat to kliknij tutaj, gdyż właśnie w tym artykule bardzo ciekawie poruszono kwestię pomp.
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

Re: Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: agapis »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://pompyciepla-24.com.pl
Robuś

Re: Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: Robuś »

Ogólnie samo posiadanie takiej zieleni na pewno jest fajne ale moim zdaniem również bardzo przydatne są różnego rodzaju pompy. Ja także niedawno czytałem o pompach membranowych i najlepiej kliknij tutaj jeśli ta tematyka Cię również interesuje. W końcu nikt z nas nie wie czy taka pompa za moment nie będzie potrzebna.
Gość

Re: Łąka u Ciebie w ogrodzie

Post autor: Gość »

Ja u mnie w ogrodzie nie mam za wiele miejsca na łąkę ale mam tam piękny trawnik. Chcę też te https://gardenspace.pl/lezaki-i-lezanki-ogrodowe zamówić leżaki bo nie mam żadnych teraz na wyposażeniu.
ODPOWIEDZ