Kurs na prawo jazdy

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
ankaB
Posty: 109
Rejestracja: 07 sty 2020, 21:31

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: ankaB »

Ja niedawno zdałam egzamin i to za drugim razem! Wszystko dzięki super nauce jazdy REDCAR w Poznaniu https://prawkoredcar.pl/ Super szkoła, fajni instruktorzy, którzy uczą bezstresowo i potrafią w człowieku wzbudzić miłość do czterech kółek :)

rowery kellys 2015
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 59
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:55

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: kasia »

W sumie, tak sobie myślę, dobrze byłoby mieć prawko i móc w końcu jechać wszędzie, gdzie się tylko chce i to bez narzekania męża, że to czy tamto za dużo nam czasu zajmuje. I wiecie co? Tutaj www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kontakt/ podejmę badania konieczne, a potem pójdę na kurs. I będę w końcu niezależna! Na tym mi zależy.
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Gustavo »

Bardzo dobrym wyborem jest szkoła jazdy Zdaj Prawko w Poznaniu. Dzięki nim szybko zdałem egzamin i dalsza jazda autem nie stanowiła dla mnie problemu.
Vanża

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Vanża »

Z czystym sumieniem polecam wam szkołę państwa Przybylskich w Częstochowie - OSK Progress https://www.oskprogress.pl. Mnie uczył super instruktor, miły i z dużym doświadczeniem. Był spokojny, co pozwalało mi opanować stres. Ich plac manewrowy jest zgodny ze standardami egzaminacyjnymi, można też w ramach kursu wjechać na plac WORD. Ja robiłam u nich kurs wieczorowy, co może być ważne dla osób pracujących.
Płózek

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Płózek »

Sama niedawno zdawałam egzamin na prawo jazdy, więc mogę się wypowiedzieć w tym temacie. Wybrałam szkołę Autodrive z Poznania https://autodrive.com.pl/home/ ponieważ w rankingach widać, że mają wysoką zdawalność. Moim instruktorem był pan Piotr, cierpliwy, doświadczony, ma podejście do ludzi i potrafi w razie czego uspokoić kursanta. Dużo jeździłam po mieście, bo tego bałam się najbardziej. Dzięki temu, że ta szkoła ma plac manewrowy blisko WORD, to w zasadzie jak się wyjedzie, to człowiek już się znajduje na trasie egzaminu. Info o zdawalności się potwierdziło, ja też zdałam za pierwszym razem.
płuż

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: płuż »

Ja też myślałam o kursie, nawet na jazdy doszkalające w poznaniu już spojrzałam, ale wypadło mi kilka rzeczy i zastanawiam się, czy nie będzie to czas, żeby się zatrzymać. Po nowym roku mogłabym na przykład się zapisać. I zacząć i skończyć, a nie z przerwami...
Awatar użytkownika
klata
Posty: 104
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:49

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: klata »

Ja już zdałam egzamin po kursie w szkole jazdy na Mokotowie -Motostart, teraz czekam na odbiór prawa jazdy i nawet się nie spodziewałam że to tak łatwo pójdzie, miałam świetnego instruktora :)
Bizoń

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Bizoń »

Ja polecam szkołę https://autodrive.com.pl/home/ z Poznania. Jeździłam z Kubą, świetny człowiek o anielskiej cierpliwości. Duży nacisk kładł na jazdę po mieście, dzięki czemu potem nie stresowałam się na egzaminie. A i w tej szkole można umawiać się na jazdy od rana do wieczora, a nawet w weekendy, potrafią zrozumieć, że człowiek pracuje i nie ma czasu w ciągu dnia. Jak potrzebowałam jazdy przed samym egzaminem, to jeździliśmy nawet w niedzielę wieczorem. Takie podejście to ja lubię!
lózacka

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: lózacka »

Egzamin zdany! Jednakże, nie poszłoby tak gładko bez wcześniejszych, profesjonalnych kursów na prawko. Odbyły się w https://szkolyjazdypzm.pl/troche-historii/ i poszło to niezwykle sprawnie. Wiedza, zarówno praktyczna jak i teoretyczna pozwoliła mi na wygranie z egzaminem.
ginamó

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: ginamó »

Zdarzały się chwile w których wątpiłem, czy oby na pewno uda mi się kiedyś zrobić prawko. Nic bardziej mylnego! Po odkryciu oferty szkoły https://cskrozped.pl/kontakt/ nie miałem wątpliwości, że uda mi się pokonać ten kłopot. Z pomocą instruktora udało mi się mocno poprawić kompetencje związane z jazdą i zdać egzamin za pierwszym razem! Teraz jazda to moje hobby.
Joaśka

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Joaśka »

Na początku sama zaczęłam jeździć po łąkach i parkingu który jest opustoszały. Całe szczęście mój kuzyn uczy jeździć w szkółce więc byłam spokojniejsza. On tak dla siebie zakupił pachołki drogowe z firmy https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... i-drogowe/ . Bardzo się przydały parkowanie przy nich, by nie dotknąć itd. bardzo się przydały. Dlatego na placu manewrowym nie miałam problemu na egzaminie :)
ODPOWIEDZ