Księgowość

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
boston
Posty: 22
Rejestracja: 30 cze 2019, 10:58

Księgowość

Post autor: boston »

Często wielu młodych przedsiębiorców narzeka, iż kwestie księgowe są sporym obciążeniem. Jak więc czynić, by prowadzenie własnej firmy nie okazało się źródłem problemów? Jednym z lepszych rozwiązań jest doradztwo księgowe Warszawa, realizowane przez http://www.vattax.pl/doradztwo-ksiegowe/. W sieci znajdziecie mnóstwo bardzo dobrych opinii na ich temat, a przy kontakcie z nimi od razu można wychwycić, iż naprawdę znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Księgowość

Post autor: Zrelaksowana »

Tak naprawdę bez względu na to, kto będzie prowadził księgowość Waszej firmy, na pewno warto zastanowić się nad wdrożeniem rozwiązań, które mogą zmniejszyć związane z tym koszty. Co powiecie na nowoczesne systemy informatyczne od firmy http://www.primesoft.pl/? Służą one między innymi do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej, to może być dla Was naprawdę bardzo wygodne ;)
Awatar użytkownika
miskala
Posty: 202
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:06

Re: Księgowość

Post autor: miskala »

Prowadzenie samodzielnej księgowości w firmie nie musi być skomplikowane jeśli korzysta się z dobrych oprogramowań. Najlepszym jest lder na naszym rynku https://wfirma.pl/ udostępnia programy do wystawiania faktur, zarządzania magazynem, bank/kasa, CRM - to „zarządzanie relacjami z klientem itp
Dodatkowo dla firm korzystających z programów do dyspozycji sa wysokiej klasy specjaliści od prawa pracy, podatków czy ksiięgowości. I wbrew pozorom usługa nie jest droga.
Awatar użytkownika
relaksik
Posty: 93
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:05

Re: Księgowość

Post autor: relaksik »

Samodzielnie da się prowadzić księgowość i także tutaj http://mojebiuro24.pl/ w MojeBiuro24 można znaleźć wszystkie potrzebne narzędzia do zarządzania księgowością, wystawiać faktury, zarządzać dokumentami i kadrami. Będzie to dobre rozwiązanie dla każdej firmy.
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 12
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:29

Re: Księgowość

Post autor: Oliwka »

Wielu przedsiębiorcom wydaje się, że prowadzenie księgowości jest bardzo skomplikowanym procesem, dlatego często zatrudniają w tym celu samodzielnych księgowych, bądź zlecają obsługę firmy biuru rachunkowemu. Posiadając odpowiednie oprogramowanie księgowe możemy sami prowadzić swoje rachunki, a także w prosty sposób generować pliki JPK http://jednolityplikkontrolny.batcave.net/ które następnie drogą elektroniczną wysyłamy do Ministerstwa Finansów.
Awatar użytkownika
Orangu
Posty: 61
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:10

Re: Księgowość

Post autor: Orangu »

Z odpowiednim oprogramowaniem księgowością możecie zająć się sami. Mi pomógł w tym ten program https://www.vebo.pl/mfaktura-standard . Muszę przyznać, że jest bardzo łatwy i przejrzysty w samodzielnej obsłudze. Nie musicie mieć tutaj nawet żadnego doświadczenia. Wydaje mi się, że to najlepszy możliwy wybór.
Potrzeba wielkiej odwagi, żeby wyciągnąć rękę do ludzi, których świat wolałby spisać na straty.
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 64
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: Księgowość

Post autor: begonia »

potrzebuję programu do faktur
Awatar użytkownika
klata
Posty: 101
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:49

Re: Księgowość

Post autor: klata »

Tak, tym bardziej że jest takich narzędzi sporo do wyboru a takie programy jak https://www.bizin.pl/ pozwalają na sprawne wystawianie faktur także online. Ja nie wyobrażam sobie dnia bez tych narzędzi, korzystam, jestem zadowolona i szybciej mogę się uporać nie tylko ze stertą faktur. Łatwo uporządkować dokumenty, monitorować płatności za faktury oraz kontrolować stany magazynowe
Awatar użytkownika
milka
Posty: 183
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:31

Re: Księgowość

Post autor: milka »

Możecie również sprawdzić sobie te https://businessmind.pl/uslugi-ksiegowe/ usługi księgowe. To biuro oferuje bowiem kompleksowe rozwiązania, jeśli chodzi o obsługę firm. Mają doświadczonych pracowników, dzięki czemu podchodzą profesjonalnie do tematu. Dzięki temu można mieć pewność, że nasze dokumenty są w dobrych rękach.
Awatar użytkownika
_KlemenS_
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2020, 11:33

Re: Księgowość

Post autor: _KlemenS_ »

Ja kompletnie się na tym nie znam, więc od razu zleciłbym taką pracę jakiemuś biurowi rachunkowemu. Tam gdzie się znają na rzeczy :)

___
filmownie dronem
ODPOWIEDZ