Książki do angielskiego

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
boston
Posty: 22
Rejestracja: 30 cze 2019, 10:58

Książki do angielskiego

Post autor: boston »

W jaki sposób nauka języka angielskiego książki wymaga? Próbowałem się uczyć na różne sposoby, jednakże efekty były bardzo słabe. Znajomy mówił ostatnio, że kupił książki z https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ ... kiego.html i siedzi wieczorami, szlifując swoje umiejętności. Mówił też, że po kilku tygodniach naprawdę dobrze mu nauka szła, mocno się wkręcił i ma zamiar samemu opanować dosyć dobrze ten niezwykle przydatny język.
Awatar użytkownika
miskala
Posty: 202
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:06

Re: Książki do angielskiego

Post autor: miskala »

Samodzielna nauka języka angielskiego z ksiażek to nieproste zadanie. Przede wszystkim z książek nie nauczy się prawidłowego wymawiania i akcentu. Może więc zaproponuj to rozwiązanie http://poangielsku.com.pl/ Nauka języka z lektorem na żywo. Po zgłoszeniu otrzyma darmowy test, ktory pozwoli ocenić poziom języka i dobrac odpowiedni kurs. MMoim zdaniem to lepsza opcja niż tylko nauka z książek.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Książki do angielskiego

Post autor: Zrelaksowana »

Moim zdaniem, jeśli zależy Wam na tym aby dobrze znać język angielski, najlepiej byłoby się jednak zapisać na jakiś profesjonalny kurs z tego języka. Takie kursy na różnych poziomach zaawansowania oferuje na przykład szkoła językowa https://www.profi-lingua.pl/. Polecam ;)
Awatar użytkownika
piszka
Posty: 171
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54

Re: Książki do angielskiego

Post autor: piszka »

Jeżeli nie idzie Ci to do końca dobrze, to ze swojego doświadczenia (bo też miałam dość ciężkie początki) polecam sprawdzić ofertę: nauka angielskiego Wieliszew. Ja już po kilku zajęciach zobaczyłam ogromną poprawę, przede wszystkim zniknął mój problem z mówieniem. Takie efekty są bardzo satysfakcjonujące.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Książki do angielskiego

Post autor: paninam1 »

Najważniejsze to postawić na zdobywanie doświadczenia, a przede wszystkim działania, które pozwolą na rozwój wiedzy oraz umiejętności. Dlatego postaw na https://sklep.nowaera.pl/ czyli miejsce, w którym znajdziesz wszelkiej maści pozycje naukowe.
Awatar użytkownika
Alexx99
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2019, 14:32

Re: Książki do angielskiego

Post autor: Alexx99 »

A nie lepiej uczyć się angielskiego przez internet? Zastanawiam się nad takim kursem Znacie tę platformę?
Awatar użytkownika
Basiaa
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 0:59

Re: Książki do angielskiego

Post autor: Basiaa »

Warto korzystać z takich forów. Sporo przydatnych rzeczy można się dowiedzieć.
Człowiek stanowi produkt finalny decyzji podjętej na początku czasów: decyzji zabijania, by móc żyć.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Re: Książki do angielskiego

Post autor: mczay »

Dobre książki to ważny element sukcesu w nauce języka. Na stronie: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Jezyk ... 489,k.html jest spory wybór książek do angielskiego. Są też słowniki, w których można sprawdzić znaczenia słów i wymowę. Polecam, tym bardziej, że ceny są bardzo atrakcyjne.
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: Książki do angielskiego

Post autor: hakuros »

Myślę, że dla dziecka świetnym pomysłem jest zakup książki, ze względu na fakt, iż rozwija to ich wyobraźnię, więc myślę, iż to wybór idealny. Na tej stronie : https://www.taniaksiazka.pl/projekt-sup ... 28701.html znalazłam wiele interesujących treści w atrakcyjnych cenach. co na ten temat sądzicie?
Goliński

Re: Książki do angielskiego

Post autor: Goliński »

Książki pewnie coś dają ale tam są tylko napisane suche fakty. Bez żadnych konkretnych przykładów. Jeśli masz jakiś problem z języka angielskiego to wejdź tu https://speakingo.com/okreslniki-czasu- ... ontinuous/ Jest wyjaśnione prosto i dla każdego. Dzięki temu pewnie coś się nauczysz :)

niezdrowe dodatki do żywności
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Książki do angielskiego

Post autor: ellen »

Książki do angielskiego mam i to całkiem sporo. Do szkoły językowej również chodziłam. Czy pewnie się czuję wypowiadając po angielsku, jak mam być szczera to niekoniecznie. Dlatego cieszę się, że na takie lekcje trafiłam na https://youtu.be/VXSi0LBLyfQ . Tutaj nacisk kładzie się na głośne mówienie i właśnie w tym tkwi sekret. Też duża zasługa lektora, że tak prosto wszystko tłumaczy.
ODPOWIEDZ