Książki dla relaksu

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
dalia1999
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:35

Książki dla relaksu

Post autor: dalia1999 »

Relaksuje was czytanie książek? Mnie bardzo, dlatego chętnie sięgam po nowe tytuły, ale niekoniecznie te świeżo wydrukowane. Lubię dawać drugie życie używanym książkom, a nawet mam swój ulubiony antykwariat literacki24.pl. Może go znacie?
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 18:32

Re: Książki dla relaksu

Post autor: sydonia »

Pewnie, że znam antykwariat Literacki24. Mają ogromny wybór książek przyrodniczych, które są trudnodostępne w wielu innych źródłach. Poza tym ceny są przyzwoite i stan dobry, także nie mam zastrzeżeń:)
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Książki dla relaksu

Post autor: Liliana »

Zdecydowanie lubię czytać książki, to naprawdę odprężające. Lubię szczególnie te z gatunku fantastyki czy kryminału.
iwuś

Re: Książki dla relaksu

Post autor: iwuś »

Bardzo lubię dobrą książkę. Ostatnio trafiłam na tą propozycję tu https://www.taniaksiazka.pl/wszystko-cz ... 49479.html Ta książka spodoba się kobietom. Mowa w niej o historiach miłosnych o ukrytych namiętnościach i rodzinnych sekretach.
kośćkostka

Re: Książki dla relaksu

Post autor: kośćkostka »

Kiedys wiecej czytalam, teraz wole pograc na kompie :P zwlaszcza jak maz zainwestowal w nowy fotel gamingowy z genesisa :D jest tak wygodny ze az chce sie siedziec :P
Luśka

Re: Książki dla relaksu

Post autor: Luśka »

Ja zwracam uwagę na wydawnictwa i ostatnio szczególnie upodobałam sobie Arkady. Zwłaszcza ich pozycje książkowe dla dzieci oraz historyczne robią na mnie wrażenie. Pięknie wydane, a do tego wysoka jakość merytoryczne. Gdybyście chcieli przejrzeć ich ofertę, polecam zajrzeć na stronę https://arkady.eu/ksiazki/.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 97
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: Książki dla relaksu

Post autor: carbonara »

Liliana pisze: ↑19 gru 2020, 6:13 Zdecydowanie lubię czytać książki, to naprawdę odprężające. Lubię szczególnie te z gatunku fantastyki czy kryminału.
Ja też lubię tego rodzaju książki ale litera tura faktu czy biografie też są super i chętnie czytam takie książki zwłaszcza podczas urlopu. Teraz właśnie jestem świeżo po zakupach książkowych w tym https://www.smyk.com/ksiazki-muzyka-film.html sklepie :)
władzia

Re: Książki dla relaksu

Post autor: władzia »

W moim przypadku też tak jest, że książki działają na mnie relaksująco. Szczególnie te z gatunku fantasy. Ostatnio odprężam się przy twórczości Stanisława Lema i przenoszę się w jego świat nie tylko za pomocą książek, ale również bywam na festiwalu w Wiedniu, gdzie są organizowane spektakle poświęcone twórczości pisarza. Bardzo ważną informacją jest też to, że organizatorem tego wszystkiego jest nasz Instytut Adama Mickiewicza. Jak dla mnie bardzo zacna inicjatywa. Brawo dla Was, to się ceni :)
ODPOWIEDZ