kontenerowy wywóz śmieci

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 29
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:33

kontenerowy wywóz śmieci

Post autor: paulinabb »

Kontenerowy wywóz śmieci - szukam firmy, która się tym zajmuje
Awatar użytkownika
Gilmor
Posty: 90
Rejestracja: 21 sty 2020, 15:19

Re: kontenerowy wywóz śmieci

Post autor: Gilmor »

Jeśli o Warszawę i okolice chodzi to dobrze wam się sprawdzi firma Firma EKO-RAFF. Tu podrzucam stronkę https://eko-raff.com.pl/ U nas w każdym razie bardzo dobrze się spisali, gdy wynajmowaliśmy od nich kontener przy okazji remontu domu. Szybko i sprawnie wszystko z nimi idzie, sa terminowi no i ceny mają w porządku, zresztą na ich stronie internetowej macie cennik wynajmu kontenerów, także możecie łatwo sobie sprawdzić.
onga

Re: kontenerowy wywóz śmieci

Post autor: onga »

Podczas prac remontowych warto rozważyć wynajem kontenera na odpady, aby pozbyć się wszelkich niepotrzebnych przedmiotów, które mogą zostać wyprodukowane. Firmy, takie jak DKM-ODPADY https://dkm-odpady.pl/pl/regions/piotrkow-trybunalski , ułatwiają proces zamawiania kontenera, który jest dostarczany we wskazane miejsce, a następnie zabierany po zapełnieniu.
bomi93

Re: kontenerowy wywóz śmieci

Post autor: bomi93 »

Regularny wywóz odpadów trzeba zlecić firmie, która regularnie i zgodnie z harmonogramem będzie wywozić nasze śmieci. Na terenie Warszawy i okolic można sprawdzić ofertę https://krymar.eu/ . Zajmują się oni wywozem zarówno odpadów tradycyjnych, codziennych, jak i organizują wywóz gruzu i odpadów pobudowlanych.
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: kontenerowy wywóz śmieci

Post autor: hakuros »

Jeśli masz dużo elektrośmieci i nie wiesz, jak się ich pozbyć, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Usługi tego typu oferuje firma odbiorydomowe.pl, dlatego sugeruję skontaktowanie się z nimi, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ