klimatyzacja

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Halszka83
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2022, 7:03

klimatyzacja

Post autor: Halszka83 »

Jaka klimatyzacja będzie dobra do mieszkania o powierzchni około sześćdziesiąt metrów kwadratowych? Ale dodatkowo, mieszkanie jest na ostatnim piętrze kamienicy, więc bardzo się nagrzewa. Żeby je schłodzić potrzebne są większe moce przerobowe. Dacie radę polecić coś sprawdzonego? Coś co na pewno będzie dobrą inwestycją? Bardzo Wam dziękuję za jakieś polecenia.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 66
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:01

Re: klimatyzacja

Post autor: kasiunia »

W ostatnich kilku latach klimatyzacja w naszych domach stała się instalacją , która jest tak samo ważna jak instalacja centralnego ogrzewania. Co więcej dobrej jakości klimatyzatory ścienne mogą latem ochładzać powietrze w naszych domach a w okresie zimowym ogrzeją nasze pokoje. Warto przed zakupem tych urządzeń nieco poczytać na ten temat i później koniecznie porozmawiać z fachowcami, którzy zajmują się instalacja tych urządzeń.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: klimatyzacja

Post autor: Liliana »

Nie jestem zwolenniczką klimatyzacji, głównie z tego względu, że po prostu często od nich choruje. Sama w mieszkaniu chyba nigdy bym się na zainstalowanie klimatyzacji nie zdecydowała.
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 488
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: klimatyzacja

Post autor: drakarisczy5 »

Rozważając klimatyzację, warto zerknąć na oferty firmy dostępne na stronie https://www.climapolska.com.pl/klimatyzatory-aux/ Zajmują się sprzedażą, montażem i serwisem różnego rodzaju urządzeń klimatyzacyjnych. Ciekawi mnie, czy ktoś z was miał już do czynienia z ich usługami. Podzielcie się swoimi doświadczeniami :)
ODPOWIEDZ