jaki kierunek studiów

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

jaki kierunek studiów

Post autor: Vaneska »

Moim zdaniem bardzo fajnym kierunkiem jest np. zarządzanie albo psychologia w biznesu. Sama wybrałam ten drugi kierunek w Katowicach na WSZOP http://www.wszop....esie,2,2,314,54,259. Takie ciekawe połączenia zarządzania i psychologi, a co najważniejsze jest to w jakimś stopniu zgodne z moimi zainteresowaniami, więc mam nadzieję, że nie będę się zbytnio męczyć na takich studiach
Paulinka090
Posty: 13
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:56

Re: jaki kierunek studiów

Post autor: Paulinka090 »

Zarządzanie wydaje mi się kierunkiem nieco „oklepanym”, które nie daje dużych możliwości rozwoju. Według mnie znacznie bardziej ciekawą ścieżką kształcenia jest Cyberprzestępczość realizowana w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu w ramach studiów I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne. Oferta z tego zakresu przedstawiona na stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... stepczosc/ bardzo mnie zainteresowała. Jestem przekonana, że wiele osób podzieli moje zdanie. :)
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: jaki kierunek studiów

Post autor: Zrelaksowana »

Bez względu na to, na jaki kierunek studiów się zdecydujecie, warto również zapisać się na jakiś profesjonalny kurs językowy. Co powiecie na naukę języka włoskiego? Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw możecie zapoznać się z ofertą szkoły językowej Profi Lingua, która takie właśnie kursy organizuje. Polecam :)
ODPOWIEDZ