Jaka instalacja elektryczna ?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: agapis »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, mam nadzieję że pomogłem. https://www.lekom.pl/inteligentne-insta ... ektryczne/
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: Zrelaksowana »

A skoro już mowa o instalacjach elektrycznych, to czy orientujecie się może, jak często powinno się wykonywać pomiary elektryczne? Ja ostatnio widziałam, że na przykład firma http://elwro24.pl/oferta/pomiary-elektryczne/ wykonuje takie właśnie profesjonalne pomiary elektryczne Wrocław to natomiast miasto, na terenie którego działa. Czy ktoś z Was miał z nią wcześniej do czynienia?
Violuśka

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: Violuśka »

W każdym domu mamy kilka różnych instalacji - w tym jedną z ważniejszych instalacji - elektryczną. Dzisiaj w zasadzie nie da się funkcjonować bez energii elektrycznej. Jak ją dobrze zaplanować i wykonać? O czym na pewno trzeba pamiętać i na co szczególnie zwrócić uwagę przy projektowaniu i wykonaniu instalacji elektrycznej? Proponuję zapoznać się z informacjami zawartymi na tym blogu - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/insta ... ektryczna/ .Tam , z pierwszej ręki dowiemy się na temat przyłączenia oraz montażu instalacji - krok po kroku.
ODPOWIEDZ