Jak wpływają hormony na libido?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
wlywly
Posty: 37
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:59

Jak wpływają hormony na libido?

Post autor: wlywly »

Wiecie coś na ten temat? Czytałem trochę o tym tutaj http://muvobit.net/wplyw-hormonow-libido-kobiet/ i nie wiedziałem, że to ma tak wiele wspólnego.
Śmierć nie jest łatwą dziewczyną. Odmawia tym, którzy ją pragną, oddaje się tym, którzy ją odtrącają.
Awatar użytkownika
Patrice
Posty: 33
Rejestracja: 11 kwie 2019, 12:02

Re: Jak wpływają hormony na libido?

Post autor: Patrice »

Faktyczne hormony mają ogromny wpływ na nasze libido. Niemniej jednak można je skutecznie podnieść, sięgając chociażby po https://akademiapielegniarki.eu/opinie-o-libidizer/ . Z tego co wiem, produkt ten cieszy się bardzo dobrą opinią, a jednocześnie za jego sprawą można na nowo uzyskać satysfakcję ze zbliżeń. Na pewno warto go wypróbować:)

tesco karta internet
żurAwina

Re: Jak wpływają hormony na libido?

Post autor: żurAwina »

Ja spotkałam się tym że tabletki antykoncepcyjne zmniejszają libido. Natomiast na stronie https://seksuologonline.pl/blog/porady/ ... -a-libido/ piszą, że wcale tak nie musi być. Może zależeć to od wielu czynników. Same hormony na pewno mają ogromne znaczenie w tym aspekcie i ja jeśli bym coś takiego podejrzewała, to najlepiej od razu udałabym się do lekarza.
Bożena

Re: Jak wpływają hormony na libido?

Post autor: Bożena »

To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Ja na pewno mogę Wam podpowiedziec, że żadnych poważnych decyzji prozdrowotnych nie warto podejmować bez konsultacji z dobrym lekarzem. Najlepiej byłoby już teraz zajrzeć do https://ktomalek.pl/pozostale-hormony/k-1589/1 i zorientować się, w jaki sposób dzisiaj możecie skorzystać z nowoczesnych preparatów dostępnych na rynku. Wasz lekarz na pewno Wam wszystko dobrze wytłumaczy.
ełła

Re: Jak wpływają hormony na libido?

Post autor: ełła »

żurAwina pisze: ↑27 cze 2021, 16:01 Ja spotkałam się tym że tabletki antykoncepcyjne zmniejszają libido. Natomiast na stronie https://seksuologonline.pl/blog/porady/ ... -a-libido/ piszą, że wcale tak nie musi być. Może zależeć to od wielu czynników. Same hormony na pewno mają ogromne znaczenie w tym aspekcie i ja jeśli bym coś takiego podejrzewała, to najlepiej od razu udałabym się do lekarza.
mi po tabletkach właśnie libido spadło
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Jak wpływają hormony na libido?

Post autor: ellen »

Hormony jak najbardziej mogą wpływać na libido. Jeśli mowa o tabletkach antykoncepcyjnych to jeśli są źle dobrane, to libido może nawet obniżyć się do zera. Tak było u mnie. Początkowo myślałam, że to przejściowe, ale minęły prawie 4 miesiące i nic. Zabezpieczenie było, tylko ochoty brak. Myślałam, że będę musiała całkiem tabletki odstawić, jednak wystarczyła zmiana. Przy Drovelis wszystko się wyrównało, też przez te kilka miesięcy nie przytyłam. Tak mi tłumaczył ginekolog, że dobór antykoncepcji jest bardzo indywidualny. Każdy organizm inaczej reaguje po prostu.
ODPOWIEDZ