inwestycja w siebie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
robuś

inwestycja w siebie

Post autor: robuś »

Zastanawiam się co mogę zrobić by zapewnić sobie spokojną starość. A też być spokojnym o przyszłosć moich dzieci? Wszystko bardzo drożeje, że kupno mieszkania, może dla nich być bardzo dużym problemem. A sam też bym chciał spokojnie spać a nie myśleć czy mi starczy emerytury na wszystkie wydatki.
miśka

Re: inwestycja w siebie

Post autor: miśka »

Ja proponuję byś przeczytał ten artykuł tu przyszłość dziecka To artykul bardzo mądry, który powinien przeczytać każdy rodzic. Warto wiedzieć jak najpierw zadbać o swoja przyszłość i spokojne życie emeryta. Potem dopiero sprawdzić jak mozemy oszczędzać na lepszy start w dorosłe życie naszych dzieci.
igła

Re: inwestycja w siebie

Post autor: igła »

ja musze przyznac, ze sama sie obawiam swojej starosci.. tego, ze nie wystarczy na godne zycie. nawet zapisalam sie do ppk, zeby cos zaoszczedzic na emeryture. kazdy teraz cos probuje ogarnac bo przyszlosci niepewna . http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ warto sobie poczytac na temat tych pracowniczych planow kapitalowych
rołzi033

Re: inwestycja w siebie

Post autor: rołzi033 »

Jak mowa o firmie i jak mowa o zatrudnianiu, to żeby w ogóle myśleć o zatrudnianiu pracowników warto byłoby najpierw dokonać wszelkich formalności związanych z otwarciem firmy (wybór formy działalności również jest nie bez znaczenia - tutaj https://mylegalstore.com/ można znaleźć świetny artykuł na ten temat).
wojtuś

Re: inwestycja w siebie

Post autor: wojtuś »

A ja się zastanawiam czy nie zainwestować w kupno mieszkania. Bardzo dobrą ofertę znalazłem tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro z długoletnim doświadczeniem, z dużą ofertą mieszkań na sprzedaż. Chyba warto kupić mieszkanie i przeznaczyć na wynajem. Chyba skorzystam z formularza kontaktowego i dowiem się więcej szczegółów.
ODPOWIEDZ