Instagram

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Óla

Instagram

Post autor: Óla »

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj zakupiłam instagram obserwujący i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z zakupu. Nie wydałam majątku a followersi byli najwyższej jakości. A czy wy też czasami kupujecie follow na insta? Ja myślę, że chyba zacznę kupować częściej i polecę to również moim znajomym.
Maćej

Re: Instagram

Post autor: Maćej »

Cześć! Ja też już od jakiegoś czasu kupuję obserwujących. A wszystko zaczęło się od tego, że nie wiedziałem jak zwiększyć liczbę obserwacji na moim ig. Po prostu zapytałem zaufanego kumpla, a on wypalił: kup obserwujących na Instagramie. I tak jakoś wyszło, że spróbowałem i uważam, że to najszybszy sposób na zdobycie nowych obserwacji.
grażyna

Re: Instagram

Post autor: grażyna »

Dla mnie jednak najwięcej korzyści przyniosła współpraca z https://www.socialmediabost.pl/ . Zakupiłam tutaj odpowiednią ilość followersów i powiem wam, że moja strona stała się o wiele bardziej popularna niż wcześniej. To był świetny wybór i ceny też nie są wysokie
Miłosz

Re: Instagram

Post autor: Miłosz »

Prowadzenie mediów społecznościowych pochłania mnóstwo czasu. Jeśli chcielibyście zaoszczędzić sobie trochę pracy, zacznijcie od kupna lajków, obserwujących lub subów na portalach takich jak https://kuplike.pl/produkt/lajki-na-fb/. Wiele osób tak robi.
_________________________________________________________________________-
dżem300

Re: Instagram

Post autor: dżem300 »

Moja koleżanka chwali bardzo usługę lajków z https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ . Kupiła większy pakiet i lajki pod zdjęciem pojawiły się w ciągu kilkunastu minut z kont zweryfikowanych, z Polski i z własnymi zdjęciami. Od tego czasu jej profil znacznie się wybił

klimatyzator szafowy
Szkielet

Re: Instagram

Post autor: Szkielet »

Chcesz, aby Twoje InstaStories wyróżniały się? Spróbuj dodać niestandardowe tło, używając opcji edytowania zdjęć w aplikacji Instagram. Wybierz zdjęcie lub kolor, który najlepiej odda charakter Twojej historii. Szczegółowe instrukcje znajdziesz pod adresem https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/t ... -dodac-tlo więc taki prosty zabieg może całkowicie zmienić odbiór Twoich postów.
Sara212

Re: Instagram

Post autor: Sara212 »

Jeśli macie konto na Instagramie, które chcecie usunąć albo chcecie się z niego wylogować to na stronie https://it-buzz.pl/jak-usunac-konto-na- ... nstrukcja/ można znaleźć fajny i pomocny poradnik i instrukcję. To ogólnie bardzo fajny blog techniczny. W wolnym czasie sprawdźcie i poczytacie.
ODPOWIEDZ