Instagram

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Óla

Instagram

Post autor: Óla »

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj zakupiłam instagram obserwujący i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z zakupu. Nie wydałam majątku a followersi byli najwyższej jakości. A czy wy też czasami kupujecie follow na insta? Ja myślę, że chyba zacznę kupować częściej i polecę to również moim znajomym.
Maćej

Re: Instagram

Post autor: Maćej »

Cześć! Ja też już od jakiegoś czasu kupuję obserwujących. A wszystko zaczęło się od tego, że nie wiedziałem jak zwiększyć liczbę obserwacji na moim ig. Po prostu zapytałem zaufanego kumpla, a on wypalił: kup obserwujących na Instagramie. I tak jakoś wyszło, że spróbowałem i uważam, że to najszybszy sposób na zdobycie nowych obserwacji.
grażyna

Re: Instagram

Post autor: grażyna »

Dla mnie jednak najwięcej korzyści przyniosła współpraca z https://www.socialmediabost.pl/ . Zakupiłam tutaj odpowiednią ilość followersów i powiem wam, że moja strona stała się o wiele bardziej popularna niż wcześniej. To był świetny wybór i ceny też nie są wysokie
Miłosz

Re: Instagram

Post autor: Miłosz »

Prowadzenie mediów społecznościowych pochłania mnóstwo czasu. Jeśli chcielibyście zaoszczędzić sobie trochę pracy, zacznijcie od kupna lajków, obserwujących lub subów na portalach takich jak https://kuplike.pl/produkt/lajki-na-fb/. Wiele osób tak robi.
_________________________________________________________________________-
dżem300

Re: Instagram

Post autor: dżem300 »

Moja koleżanka chwali bardzo usługę lajków z https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ . Kupiła większy pakiet i lajki pod zdjęciem pojawiły się w ciągu kilkunastu minut z kont zweryfikowanych, z Polski i z własnymi zdjęciami. Od tego czasu jej profil znacznie się wybił
ODPOWIEDZ