gdzie wynajmę dźwig

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Nurmi
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:50

gdzie wynajmę dźwig

Post autor: Nurmi »

Gdzie znajdę dźwig na wynajem? W dodatku chodzi mi tutaj o opcję z operatorem. Potrzebuję takiego sprzętu do wykonania kilku prac wykończeniowych na wysokości. Znacie tego typu usługi i możecie coś poradzić w tym zakresie? Liczę na sprawdzone oferty i przede wszystkim atrakcyjne cenowo – gdyż będzie to wypożyczenie na dłuższą chwilę. Może coś takiego https://kgpol.pl/ ?
Może tylko nam odchodzenie wydaje się straszne? Może bardziej cierpią ci, co zostają?
Awatar użytkownika
izkalala
Posty: 269
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:52

Re: gdzie wynajmę dźwig

Post autor: izkalala »

Jak potrzebujesz ciężkiego sprzętu to skieruj swe kroki tutaj https://avio-star.pl/ Mają w ofercie każdy sprzęt budowlany i wykwalifikowaną kadrę do obsługi. Twoim zadaniem będzie wskazanie co ma być zrobione i na kiedy a reszta to już ich problem.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Re: gdzie wynajmę dźwig

Post autor: mczay »

Hej, ostatnio także potrzebowałem wynająć dźwig wraz z operatorem do prac na wysokościach w mojej firmie. Niestety rusztowanie było już zdecydowanie za niskie... Dzięki znajomemu natrafiłem na ofertę firmy Efekt https://www.zurawie.info/, gdzie wynająłem właśnie taki sprzęt wraz z kierowcą.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 183
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:31

Re: gdzie wynajmę dźwig

Post autor: milka »

Popatrzcie sobie koniecznie tutaj https://podnosnik-koszowy.etserwis.pl na różnego rodzaju podnośniki koszowe. Jest tam kompleksowa oferta w tym zakresie. Jeśli zależy wam na jakości oraz profesjonalnych rozwiązaniach, to na prawdę warto sobie tam zerknąć. Na pewno znajdziecie tam propozycję dopasowaną do konkretnych potrzeb.
Awatar użytkownika
Maria70
Posty: 20
Rejestracja: 14 maja 2020, 23:04

Re: gdzie wynajmę dźwig

Post autor: Maria70 »

A w jakim mieście stacjonujesz? W Szczecinie korzystaliśmy z pomocy firmy https://www.lewandowska-dzwigi.pl/uslug ... /szczecin/, ale wiem, że działają też w innych miastach, np. w Katowicach, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Twoje wymogi pasują idealnie: doświadczeni pracownicy, bardzo korzystne ceny i sprawdzony sprzęt. Idealny wybór nawet do skompilowanych prac na wysokościach. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

szybkość lte t-mobile
kapsik

Re: gdzie wynajmę dźwig

Post autor: kapsik »

Obecnie często podczas realizacji projektów budowlanych nie decyduje się na zakup własnego sprzętu budowlanego, który jest kosztowny. Zamiast tego preferuje się wynajem, co ma korzystniejszy wpływ na ekonomię inwestycji. Co więcej, takie maszyny są systematycznie sprawdzane i serwisowane, dlatego jest pewność, że zawsze będą działać w momencie potrzeby - https://www.bm-rent.pl/pl/minikoparka-poznan
ODPOWIEDZ