fundacja niosąca pomoc dzieciom

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
aldi
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:26

fundacja niosąca pomoc dzieciom

Post autor: aldi »

Zadzwoniła do mnie koleżanka z Niemiec i poprosiła bym w jej imieniu przekazała datek dla Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/, gdyż usłyszała że potrzebne są pieniążki dla ciężko chorej dziewczynki. Sama nie może zrobić przelewu dlatego poprosiła mnie o to. Sama z chęcią też dołożyłam coś od siebie
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 91
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:15

Re: fundacja niosąca pomoc dzieciom

Post autor: Berasia »

aldi pisze: ↑19 cze 2019, 13:53 Zadzwoniła do mnie koleżanka z Niemiec i poprosiła bym w jej imieniu przekazała datek dla Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/, gdyż usłyszała że potrzebne są pieniążki dla ciężko chorej dziewczynki. Sama nie może zrobić przelewu dlatego poprosiła mnie o to. Sama z chęcią też dołożyłam coś od siebie
Jakie to piękne, że informacje o naszych cierpiących dzieciach docierają nawet z granicę. Cały świat powinien wiedzieć, jaki dla nich los stał się niesprawiedliwy. Dobrze, że Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ tak bardzo angażuje się w ich sprawy. W ten sposób zbiorą więcej pieniążków na leczenie. Sama jestem ich darczyńcą.
ginamó

Re: fundacja niosąca pomoc dzieciom

Post autor: ginamó »

Takim fundacjom należy się pochwała i pełen szacunek! Wobec wielu dzieci los nie uśmiecha się dostatecznie, dlatego każda pomoc może mieć ogromne znaczenie. Takie fundacje należy wspierać, troska gra tutaj sporą role. A to wszystko dla dobra dzieciaków!
łukasz333

Re: fundacja niosąca pomoc dzieciom

Post autor: łukasz333 »

Fundacja Legion Group https://www.fundacjalegiongroup.pl/o-nas-jak-pracujemy zajmuje się niesieniem pomocy dla dzieci z domów dziecka, poprzez pełną i fachową współpracę z domami dziecka. Fundacja od dłuższego czasu skupia się na otaczaniu opieką podopiecznych. Można liczyć na pomoc rzeczową i finansową z ich strony!
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: fundacja niosąca pomoc dzieciom

Post autor: Liliana »

Takich fundacji zdecydowanie nie brakuje, a pomagać zawsze warto, do tego wcale nie trzeba wiele się wykosztować, od czego jest możliwość przekazania 1% podatku? Co zrobić, aby pomóc dzieciom, można przeczytać tu: http://medycynasrodowiskowa.pl/co-zrobi ... o-jeszcze/. Wsparcie finansowe to jednak jedno, a możliwości jest znacznie więcej, dobrze więc jeżeli wie się, jak można pomóc.
ODPOWIEDZ