Firma transportowa

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 91
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:15

Firma transportowa

Post autor: Berasia »

Większość firm kurierskich już prowadzi usługi międzynarodowe. Mam jednak w związku z tym pewien dylemat. Nie chciałabym się naciąć i szukam przewoźnika, który ma dobre opinie klientów i solidnie wykonuje swoje obowiązki. Będę przeprowadzać córkę za granicę i zależy mi, aby wszystkie jej rzeczy dotarły w idealnym stanie do Niemiec. Znacie firmę transportową godną zaufania?
Awatar użytkownika
ananasek
Posty: 51
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:07

Re: Firma transportowa

Post autor: ananasek »

Faktycznie jest dużo firm które świadczą usługi przewozu paczek za granicę. Ale nie wszystkie, z tego co się orientuję, nie przewożą każdej wielkości paczki. A z tego co napisałaś to chodzi o przeprowadzkę a co za tym idzie rzeczy o większych gabarytach. W takim przypadku polecam skontaktować się z firmą Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Oni na pewno przewiozą Ci wszystkie rzeczy i to na czas i pod wskazany adres
Awatar użytkownika
Gotka
Posty: 70
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:16

Re: Firma transportowa

Post autor: Gotka »

Wysyłałam kilka paczek gabarytowych przez firmę Speedpack. To doskonały kurier i naprawdę oferuje idealne warunki przewozowe, nawet jeśli chodzi o cenę. Zależało mi na transporcie do Irlandii i nie było dla nich żadnego problemu. Nawet poradzili mi jak zapakować takie paczki. Jeśli jeszcze będę musiała skorzystać z usług kurierskich, to na pewno do nich wrócę.
Awatar użytkownika
aldi
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:26

Re: Firma transportowa

Post autor: aldi »

Też tak słyszałam,że większość firm spedycyjnych nie przetransportuje większych paczek. Dlatego też gdy musiałam przesłać siostrze cztery rowery to musiałam znaleźć taką firmę która nie tylko powiedziała by mi jak powinnam te rowery zabezpieczyć ale i przyjęli by mi je. Wtedy trafiłam na SpeedPack i oni nie robili żadnych problemów i bardzo fajnie wytłumaczyli mi jak powinnam te rowery zapakować.
ODPOWIEDZ