dzień Matki

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
oleńka

dzień Matki

Post autor: oleńka »

Zaczynam się zastanawiać nad prezentem z okazji Dnia Matki. Jest jeszcze trochę czasu, ale ja nie lubię kupować prezentów na ostatnią chwilę. Jak myślicie jaki prezent bedzie dobry z takiej okazji? W zeszłym roku kupiłam ulubioną bombonierkę mamy i kwiaty. Ale nie chcę się powtarzać.
luśka

Re: dzień Matki

Post autor: luśka »

Bombonierka i kwiaty zawsze sa mile widziane, a do tego może dodaj ciekawą książkę np zobacz tą ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/ludowa-hist ... 31684.html Ta książka pozwala spojżeć na relacje ludzkie w Polsce z innej strony. Widziane oczami chłopów pańszczyźnianych. Jeśli Twoja mama lubi historię to ta książka się jej spodoba.
córunia

Re: dzień Matki

Post autor: córunia »

ja dwa lata temu zaprosiłam mamę na dzień matki do spa a że jesteśmy dla siebie przyjaciółkami było rewelacyjnie obie byłyśmy zachwycone chciałam rok temu to powtórzyć ale pandemia nie pozwoliła teraz nie wiadomo znowu czy się uda więc kupię z bielendy linię Royal bee elixir bo używa na co dzień.
Rudaś

Re: dzień Matki

Post autor: Rudaś »

Dla mamy która jest fanką kawy dobrą propozycją na prezent będzie ta oferta tu https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... Bella/7962 W tym koszu jest kawiarka do parzenia kawy, a też trzy rodzaje kawy i słodycze. Myślę że nie jedna mama by się ucieszyła z takiego prezentu.
Stefański

Re: dzień Matki

Post autor: Stefański »

Trafionym prezentem dla kobiety, mamy są jakieś ładne perfumy oraz kawa ziarnista. Każdy lubi pić kawę ziarnistą aromatyczną i świeżo paloną. Jeśli chcesz wypić z nią naprawdę dobrą kawę niech wejdzie w przepisy na stronie internetowej https://czaskawy.pl/Przepisy-na-kawe-bl ... ol-11.html.
ODPOWIEDZ