Drukowanie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Drukowanie

Post autor: mczay »

Na https://lagraf.com.pl/glowice-do-drukarek-zebra-tsc-sato-toshiba-avery-intermec-godex-datamax/ znalazłem świetną i dużą ofertę akcesoriów do firmowych drukarek. Kto z Was zamawiał już coś w tej firmie i może coś powiedzieć na temat szybkości realizacji zamówień? Zależy mi bardzo na szybkiej dostawie.
Tośur

Re: Drukowanie

Post autor: Tośur »

Od jakiegoś czasu na popularności zyskuje drukowanie 3D. Jest ono wykorzystywane w wielu różnych gałęziach przemysłu i co by nie mówić wiele ułatwia. Techniki na to są różne. Jedną ze składowych może być skanowanie 3 D. Mnie zainteresował temat jakim jest skanowanie budynków 3D . Moim zdaniem warto sobie o tym poczytać. To niesamowite, jak technologia szybko posuwa się do przodu i jakie dzięki niej powstają możliwości.
Grażyna

Re: Drukowanie

Post autor: Grażyna »

Drukowanie tamponowe pozwala na osiągnięcie świetnych efektów i nadruków na najróżniejszych powierzchniach, dzięki czemu można robić gadżety reklamowe i inne tego typu rzeczy. Maszyna do takich nadruków przyda się też w firmach, które zajmują się przemysłem i chcą bez problemu umieszczać swoje logo na produktach.
ODPOWIEDZ