Depilacja laserowa

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
wolna
Posty: 151
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Depilacja laserowa

Post autor: wolna »

Niedługo wybieram się na wakacje z rodziną i zastanawiam się nad skorzystaniem z usług depilacji laserowej, ponieważ słyszałam, że jest to najlepszy sposób na pozbycie się włosków na dłużej. Czy któraś z was miała do czynienia z tego typu depilacją i i może polecić dobry gabinet?
Awatar użytkownika
nirvek
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:08

Re: Depilacja laserowa

Post autor: nirvek »

Ofert pod tym względem jest bardzo dużo. Sam musisz wybrać tą odpowiednią.
- Będzie bolało, ale tylko przez krótką chwilę - powiedział. - Jak wiele rzeczy w życiu.
Awatar użytkownika
izkalala
Posty: 269
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:52

Re: Depilacja laserowa

Post autor: izkalala »

Jeżeli chodzi o depilacje laserową to polecam Ci sie zainteresować salonem jakim jest royalbeautyclinic znajdziesz tutaj bardzo interesujące oferty które z pewnością Ci się spodobają. Laser jest o tyle fajny że potem naprawdę długo trwa odrastanie owłosienia.
Awatar użytkownika
dyfuzja
Posty: 100
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:20

Re: Depilacja laserowa

Post autor: dyfuzja »

Jak masz opcję to koniecznie idź na taki zabieg :) ja sama byłam na takich https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ i naprawdę polecam każdej kobiecie. Fajnie, bo nie musze tracić już czasu na golenie się maszynką i nie mam tez podrażnień i czerwonych kropek. A dodatkowo w tej klinice mają sprzęt który ma od razu głowice chłodzące więc zabieg nie jest jakiś nieprzyjemny
Awatar użytkownika
siniora
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:54

Re: Depilacja laserowa

Post autor: siniora »

osobiscie robilam zabiegi na bikini w bienkowscy clinic w czestochowie i jedyne czego zaluje, to ze wczesniej sie na to nie zdecydowalam. Kobietki, nie wyobrazacie sobie tego, ale to naprawde spokoj na cale zycie. Koniec z wrastajacymi wloskami, koniec z problemem uczulen i zacinania sie. Dla mnie bajka
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Depilacja laserowa

Post autor: Liliana »

Takie zabiegi nie są złe, choć strasznie drogie.
Awatar użytkownika
MonikaKownacka7
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2020, 9:12

Re: Depilacja laserowa

Post autor: MonikaKownacka7 »

Niby tak ale pomyśl, że już nigdy nie będziesz musiała martwić sie o depilację....i to w każdym miejscu. Ja wykonałam depilację pach, całych nóg i strefy bikini i mam święty spokój. Depilację laserową przeprowadzałam w tym gabinecie http://napodzamczu.pl/cennik/ i powiem wam, że naprawdę warto.
Awatar użytkownika
tisaiadevries
Posty: 57
Rejestracja: 19 sty 2020, 14:16

Re: Depilacja laserowa

Post autor: tisaiadevries »

Jak macie swoją klinikę medycyny estetycznej to warto zainwestowac własnie w urządzenia laserowe albo po prostu je wynająć tak jak oferuje to firma http://laseron.pl/ naprawdę bardzo fajna jest to opcja.
ODPOWIEDZ