chrypka

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

chrypka

Post autor: milka9 »

Pracuję w takim zawodzie, ze używam niemal non stop głosu, no i są tez tego efekty - ciągła chrypka i bol gardła. Próbowałam juz wszystkiego i nic nie pomaga
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: chrypka

Post autor: begonia »

znam ten bol, uciazliwe to jest, jak wstajesz rano i dopada cie chrypka zwlaszcza jak pracujesz glosem... 😕 warto sprobowac naturalnych metod, przykladowo siemielniane czy miód https://tantumnatura.pl/choroby-zawodow ... we-objawy/ to coś co na gardlo dziala zbawiennie i tworzy warstwę ochronna
Awatar użytkownika
facet
Posty: 38
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:49

Re: chrypka

Post autor: facet »

Czasem chrypka oznacza, że coś się dzieje z układem oddechowym i należy wybrać się do lekarza. Moja koleżanka właśnie tak miała. Gdyby nie ta wizyta, pewnie ciężko by jej było dalej funkcjonować. Teraz lekarz zastanawia się, czy nie będą jej potrzebne Inhalatory i akcesoria Omron , bo okazuje się, że coś ma z oskrzelami. Lepiej się przebadać i dać sobie szansę na wyzdrowienie.
Awatar użytkownika
susinka
Posty: 54
Rejestracja: 30 cze 2019, 13:00

Re: chrypka

Post autor: susinka »

Ja to nawet z takim problemem nie leczę sie sama tylko wybieram się do specjalisty. Już kilka razy próbowałam stosować tych tzw domowych metod i jakoś nigdy nie zauważyłam poprawy, a lekarz to zawsze doradzi i poleci coś skutecznego. A tym bardziej Ci z medicover, jednak pakiet medyczny u nich to był super pomysł
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: chrypka

Post autor: drakarisczy5 »

Jeżeli macie problem ze zdrowiem, to polecam wam zajrzeć na stronę lekarze bez kolejki. Możecie się tam umówić na wizytę do specjalisty bez czekania w kolejkach do rejestracji czy wisząc na słuchawce. Dzięki tej stronie neurochirurg pomógł mi wyleczyć moją chorobę. Polecam tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
BeataD
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:25

Re: chrypka

Post autor: BeataD »

Niestety nieleczona chrypka może skończyć się okropnym bólem gardła - ze względu na mnożenie się bakterii. Jednak na bolące gardło najlepszy będzie lek neo-angin https://conagardlo.pl/ - warto poczytać o jego właściwościach. Leczy stany zapalne i radzi sobie sprawnie w takich sytuacjach. Nie ma co czekać aż problemy same przejdą. Trzeba działać bo wkońcu chodzi o nasze zdrowie
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: chrypka

Post autor: malpeczka »

ja to juz nie wiem jak sobie radzic :(
Awatar użytkownika
siniora
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:54

Re: chrypka

Post autor: siniora »

sprawdz sobie septogard, to srodek przeciwbolowy i przeciwzapalny na gardlo, ktory szybko pozwala pozbyc sie infekcji. ma wygodne szklane opakowanie w ktorym bez problemu widzisz ile leku zostalo
ODPOWIEDZ