catering i dieta

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Maruś23

catering i dieta

Post autor: Maruś23 »

Gdzie znajdę catering dietetyczny radom, ale taki, który będzie różnorodny i dopasowany do konkretnych potrzeb żywieniowych? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i opinie.
Gdzie znajdę catering dietetyczny radom, ale taki, który będzie różnorodny i dopasowany do konkretnych potrzeb żywieniowych? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i opinie.
Słońce

Re: catering i dieta

Post autor: Słońce »

W ciągu ostatnich 5 lat korzystałam z wielu cateringów, jednakże zawsze było coś, co mi w nich nie odpowiadało i byłam zmuszona rezygnować. Jednakże, odkąd zamawiam posiłki od LOVE Catering, to nie chce szukać już niczego innego. Dania są bardzo urozmaicone, kolorowe i przepyszne. A na tym zależało mi najbardziej.
Kaśka

Re: catering i dieta

Post autor: Kaśka »

Jak dla mnei catering to super opcja. Sama nie lubię gotować a dzięki Wygodnejdiecie, od której zamawiam jedzonko jem zdrowo i smacznie. Posiłki mają urozmaicone więc dieta się nie nudzi i znacznie łatwiej na niej wytrwać. A ja w końcu nie spędzam połowy dnia w kuchni;)
Kośka

Re: catering i dieta

Post autor: Kośka »

Jeżeli chcecie schudnąć i osiągnąć odpowiedni cel wagi, żeby było zdrowo a zarazem smacznie i różnorodnie to polecam tylko i wyłącznie sprawdzone firmy i tak z własnego doświadczenia polecam SportFoodSoki który ma świetna opcję jak dieta sokowa Obsługa na poziomie, ceny okey i co również ważne w takie 3, czy 5 dni można zrzucić też kilka kilogramów.
ODPOWIEDZ