Artykuły kreatywne

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
michalko
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:29

Artykuły kreatywne

Post autor: michalko »

Macie coś tym zakresie? Chodzi mi tutaj o dekoracje i artykuły papiernicze. Muszę przygotować coś specjalnego na najbliższe przyjęcie urodzinowe syna. Może to artykuły kreatywne ?
Nie chciała go pocałować. Nie pamiętała nawet, jak to się stało. Po prostu ich usta nagle się zetknęły i znalazła się w jego objęciach.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Artykuły kreatywne

Post autor: Zrelaksowana »

Ja na przykład, kiedy zbliża się Boże Narodzenie, to zamawiam na przykład bombki styropianowe na stronie https://happenings.pl/ozdoby-styropianowe. Później razem z dziećmi malujemy je i przyozdabiamy cekinami itp., dzięki czemu mamy niepowtarzalne ozdoby na naszym drewku świątecznym :)
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 30
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:32

Re: Artykuły kreatywne

Post autor: Zafira »

Na Boże Narodzenie to będzie mój pomysł z niespodzianką bardzo kreatywny :) Dzieciaki nie spodziewają się, że na ich listy odpisze Mikołaj. To dopiero będzie zaskoczenie! Chciałabym być w ich sytuacji, bo pamiętam, że jako dziecko zawsze czekałam z niecierpliwością na Świętego. Zajrzyjcie na stronę elfi , wybrać specjalny film albo list i złożyć zamówienie.
ODPOWIEDZ