mleko modyfikowane

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
drahma

mleko modyfikowane

Post autor: drahma »

jakie kupujecie mleko modyfikowane dla swoich maluszków? Zastanawiam się nad mlekiem Bebilon, tylko jeszcze nie wiem jaką wersję wybrać, gdzie najlepsze ceny stacjonarnie?

montowanie drzwi harmonijkowych
haszka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: haszka »

My właśnie jesteśmy na Bebilonie, bardzo dobrej jakości mleko, sprawdza się również przy alergiach, w DOZ można kupić w dużo lepszej cenie niż w innych miejscach, oczywiście stacjonarnie.
graszka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: graszka »

A jaki rodzaj bebilonu kupujesz? mleko początkowe w dozie też dostanę? Muszę zrobić zapas dla mojej córki, nie ukrywam, że szukam gdzie taniej, bo teraz wszystkie takie drogie.

szerszenie pod dachem
górska

Re: mleko modyfikowane

Post autor: górska »

W DOZ znajdziesz różne rodzaje, na pewno Panie tam Ci doradzą, ale mleko sprawdza się u mojego dziecka, które ma nawet uczulenie na laktozę więc uważa, że mleko warte zainteresowania.
ziarka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: ziarka »

W DOZie jest spory wybór i są różne rodzaje Bebilonu, moja córka akurat jest na mleku początkowym, też polecono nam Bebilon, kupuję w dozie bo właśnie czytałam, że tam mają najtaniej.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Liliana »

Ja kupuję Bebiko i to po prostu w Biedronce. Serio rozważacie takie kwestie? Nic innego nie macie do roboty? Po prostu idźcie do sklepu i kupcie i tyle! Bla, bla, bla!
ODPOWIEDZ