zimowe wieczory

Zakupy, polecenia, pomysły.
iśka

zimowe wieczory

Post autor: iśka »

Co robicie w długie zimowe wieczory? macie jakieś hobby na które w tedy znajdzujecie czas? Czy po prostu spędzacie czas przed telewizorem? Ja najczęściej słucham dobrej muzyki i trochę ćwiczę. Pandemia sprawiła że mi się trochę przytyło i teraz czas te zbędne kilogramy zgubić.
uśkaja

Re: zimowe wieczory

Post autor: uśkaja »

Ja uwielbiam czytać ksiazki a najbardziej biografie lub autobioografie. A teraz trafiłam na taką ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/beata-tyszk ... 48685.html Każdy zna Beatę Tyszkiewicz. Ja ją podziwiam nie tylko jako aktorkę ale i kobietę. Chętnie przeczytam tą książkę.
Awatar użytkownika
Rozalia
Posty: 59
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:00

Re: zimowe wieczory

Post autor: Rozalia »

W obecnych czasach, znalezienie sobie zajęcia na wieczór jest arcytrudnym zadaniem. Kiedyś lubiłam wychodzić do kawiarenek, barów czy też do kina, a teraz jest to niemożliwe. Dlatego musiałam znaleźć jakąś alternatywę dla takiej rozrywkę i najlepszą dla mnie okazały się być gry online. W nich mogę mieć kontakt z innymi graczami (co prawda wirtualny, ale lepszy taki niż żaden). Najbardziej spodobała mi się gra LOL, do której znalazłam super poradnik: https://www.lolporadnik.pl/ i do niego naprawdę chętnie wracam, szczególnie gdy mam problem z przejściem misji.
ODPOWIEDZ