Sukienka na wesele

Zakupy, polecenia, pomysły.
Awatar użytkownika
AnnaJ
Posty: 19
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:02

Sukienka na wesele

Post autor: AnnaJ »

Drogie Panie

Poszukuję sukienki na wesele, najlepiej długiej. Może wpadło Wam coś ostatnio w oko i mogłybyście podesłać link?
Awatar użytkownika
Hania90
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2019, 9:15

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Hania90 »

W sklepie modbis mają bardzo ładne sukienki z gipiury (link). Myślę, że są w sam raz na wesele. Zresztą są długie, więc myślę że przypasują Ci :) Nie raz już kupowałam sukienki na wesele z tego sklepu, zawsze byłam zadowolona. Jakość super, a przesyłka doszła niezwykle sprawnie.

wopr kraków praca
Awatar użytkownika
Magdek
Posty: 91
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:35

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Magdek »

Jeśli sukienka już wybrana, to teraz trzeba zająć się dodatkami. Bardzo ważne są buty, to takie wykończenie stylizacji. Dla mnie jak sukienka, to jakieś wyższe buty szpilki czy czółenka. Gdybyście szukały to na https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html ostatnio widziałam fajne modele. W wielu różnych kolorach, wysokość też różna. Można bez problemu coś wybrać dla siebie.
Awatar użytkownika
AlicjaKos
Posty: 122
Rejestracja: 26 lut 2020, 15:41

Re: Sukienka na wesele

Post autor: AlicjaKos »

W takim razie jeżeli chodzi o wybór ciekawych propozycji w zakresie sukienek na specjalne okazje i to również w rozmiarze plus size to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowana przez 20inlove gdzie będziecie mogli znaleźć między innymi elegancka szmizjerka warto sprawdzić, jeśli ciężko trafić Wam z odpowiednim rozmiarem i jednocześnie zależy Wam na nowoczesnym kroju!
Awatar użytkownika
truviak
Posty: 128
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:23

Re: Sukienka na wesele

Post autor: truviak »

AlicjaKos pisze: ↑16 lip 2020, 14:14 W takim razie jeżeli chodzi o wybór ciekawych propozycji w zakresie sukienek na specjalne okazje i to również w rozmiarze plus size to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowana przez 20inlove gdzie będziecie mogli znaleźć między innymi elegancka szmizjerka warto sprawdzić, jeśli ciężko trafić Wam z odpowiednim rozmiarem i jednocześnie zależy Wam na nowoczesnym kroju!
Co do plus size to warto też zerknąć tutaj https://modneiduze.pl/sukienki-rozkloszowane-wesele/ sporo fajnych propozycji na takie sukienki tutaj m.in sukienki rozkloszowane.
ałka09

Re: Sukienka na wesele

Post autor: ałka09 »

Jak dla mnie sukienki to jeden z najbardziej kobiecych elementów stroju i niezależnie od figury i rozmiaru można dobrać dla siebie odpowiedni fason. A tutaj można poczytać sobie o sukienkach na wesele dla kobiet puszystych, na co powinno się zwracać uwagę, jak dobierać fasony, czym kierować się przy wyborze. Bardzo przydatne wskazówki.
Aśka22

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Aśka22 »

Jak wybierasz się na wesele to sukienki poszukaj w sklepie internetowym MAGMAC bo ma tam ciekawe kolekcje. Jakość jest wysoka bo osobiście sprawdziłam kiedy zamówiłam sukienki letnie Nie dość że jakość bardzo dobra to jeszcze cena jest atrakcyjna i wątpię że gdzie indziej znajdziesz coś lepszego.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Liliana »

Wybór sukienki na wesele to nie jest łatwe zadanie, trzeba to przemyśleć i dobrze dopasować strój zarówno do swoim potrzeb, jak i możliwości. Ważne, by było wygodne, a nie tylko ładne i efektowne. Lepiej nie pilnować na weselu swojego stroju, gdy jest kłopotliwy.
Sławomir

Re: Sukienka na wesele

Post autor: Sławomir »

Zainteresowanym tematem rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie moim zdaniem najlepszy planer ślubny online . Sam z niego korzystałem i bardzo mi to pomogło.
ODPOWIEDZ