Przygotowania do szkoły

Zakupy, polecenia, pomysły.
Marleną

Przygotowania do szkoły

Post autor: Marleną »

Dylematy, niewiadoma odnośnie nauki stacjonarnej w szkołach czy zdalnej w domach. Jak w związku z tym planujecie zakupy i czy są one dla Was również relaksem czy też męczącymi negocjacjami z dziećmi, ustępstwami odnośnie wyboru przyborów szkolnych itp.?
Karińa

Re: Przygotowania do szkoły

Post autor: Karińa »

Też miałam taki dylemat lecz podjęłam decyzję, że trzeba się nastawić na normalność bo przecież prędzej czy później i tak wrócą do szkolnych ławek. Zakupy mam więc już za sobą, a największym wyzwaniem był zakup plecaka. Jak się okazało zupełne niepotrzebnie gdyż córka miała już wybrany i o dziwo jej wybór mnie również się spodobał gdyż należycie dba o prawidłowa postawę i jest bardzo funkcjonalny. Zatem tegoroczna wyprawka gotowa, a zakupy były przyjemnością.
Tolaą

Re: Przygotowania do szkoły

Post autor: Tolaą »

Zazdroszczę. Ja niestety z córką nie potrafię się porozumieć odnośnie zakupów do szkoły, zwłaszcza plecaka. To co jej się podoba nie można nazwać plecakiem szkolnym gdyż mam wrażenie, że po spakowaniu do niego książek, zeszytów i innych potrzebnych rzeczy zaraz się rozpadnie. Córka nie daje sobie przepowiedzieć i wytłumaczyć. Karińa, a wy co wybrałyście, ze jesteś zadowolona i w jakim wieku masz dziecko?
Karińa

Re: Przygotowania do szkoły

Post autor: Karińa »

Tolaą pisze: ↑21 sie 2021, 21:47 Zazdroszczę. Ja niestety z córką nie potrafię się porozumieć odnośnie zakupów do szkoły, zwłaszcza plecaka. To co jej się podoba nie można nazwać plecakiem szkolnym gdyż mam wrażenie, że po spakowaniu do niego książek, zeszytów i innych potrzebnych rzeczy zaraz się rozpadnie. Córka nie daje sobie przepowiedzieć i wytłumaczyć. Karińa, a wy co wybrałyście, ze jesteś zadowolona i w jakim wieku masz dziecko?
Córka od września rozpocznie 5 klasę, a wybrałyśmy plecak Coocazoo. Jest doskonały pod względem możliwości dopasowania jak i wygląda na rzetelnie wykonany.

hurtownia elektryczna łódzkie
Kaśka

Re: Przygotowania do szkoły

Post autor: Kaśka »

Tolaą trudna sprawa. Z jednej strony to dziecko jednak będzie nosić ten plecak. Z drugiej strony takie rozwiązania jakie ma Coocazoo to też pomoc w budowaniu poprawnej postawy podczas noszenia jego. Moim zdaniem warto postawić na rozwiazania, które są naprawdę warte uwagi. Gdzieś widziałam filmy z plecakami Coocazoo. Poszukaj. Dziecko może jak zobaczy taki film, może wykonany przez kogoś znanego, to się też przekona :)
Iguś4

Re: Przygotowania do szkoły

Post autor: Iguś4 »

Całą wyprawkę trzeba będzie kupić, oczywiście akcesoria, ubrania z motywami z ulubionych bajek, u nas zawsze tak to wygląda. Ja już mam wszystko skompletowane, też super sprawdziły się bidony i śniadaniówki ze sklepu https://www.51015kids.eu/dziewczynka/sn ... wki-bidony Praktyczna rzecz, jak dla mnie już niezbędna.
dara347

Re: Przygotowania do szkoły

Post autor: dara347 »

Ja polecam Wam zadbać o dobre czapki dla sowich dzieci, warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep https://www.sklep.kochamczapki.pl. Znajdziecie tam świetne ceny, różnorodne wzory, rozmiary i wersje dla chłopców i dziewczynek na chłodniejsze dni :)
ODPOWIEDZ