deweloper lublin

Zakupy, polecenia, pomysły.
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

deweloper lublin

Post autor: agapis »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://kameralnyslawin.pl/
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 289
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: deweloper lublin

Post autor: paninam1 »

Każdy z nas pragnie żyć w mieszkaniu, które spełni jego największe oczekiwania i potrzeby. Warto zatem wiedzieć, co w przypadku, gdy tak nie będzie. Ciekawym tematem jest rękojmia dewelopera, dzięki której możemy ubiegać się o wsparcie i pomoc, które przede wszystkim pozwoli na domaganie się wielu rzeczy. Polecam artykuł https://www.renomabud.pl/2019/04/30/co- ... ewelopera/ w którym znajdziesz wszystkie szczegóły.
Wałek

Re: deweloper lublin

Post autor: Wałek »

Tak to prawda nowe inwestycje deweloperskie w Lublinie są bardzo ładne i na pewno czasami ciężko jest wybrać to jedno najładniejsze mieszkanie. Ja na pewno polecam każdemu zapoznanie się z wykazem inwestycji w Lublinie https://wybierzdewelopera.pl/inwestycje/lublin/ z którego ja również korzystam.
Szymuś99

Re: deweloper lublin

Post autor: Szymuś99 »

Po wszystkich złych doświadczeniach jakie miała moja siostra z dewoloperem, ja się nie zdecyduję na jego usługi. Nie znam też takowego w Lublinie. Ja mam zamiar przeprowadzić się na śląsk. Dlatego zainteresowała mnie oferta biura nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro ma w swojej ofercie domy, mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mam zamiar się z nimi skontaktować i przedstawić swoje oczekiwania.
WWes

Re: deweloper lublin

Post autor: WWes »

Każde mieszkanie według mnie powinno być obejrzane przez specjalistę. Ja wybrałem https://kedaruslugibudowlane.pl/odbiory-techniczne/ fachowe doradztwo, rozsądne ceny. Usterki które zostały wykryte na odbiorze nie były na szczęście poważne, ale było ich dużo. Deweloper wszystkie poprawił. Sam na pewno nie wychwycił bym wszystkich braków pionów i płaszczyzn na tynku, na zarysowane okna też nie zwróciłbym uwagi. Pierwsze wrażenie jakie na mnie zrobiło mieszkania było bardzo pozytywne, dobre podejście dewelopera i protokół byłby wpisany bez usterek
ODPOWIEDZ