Zapachy w domu

Pomysły, marzenia, fantazje. Zapraszamy do dyskusji!
Iśka

Zapachy w domu

Post autor: Iśka »

Jeśli chcecie zrelaksować się przy przyjemnych i wyjątkowych zapachach to może warto także zastanowić się nad sprawdzeniem i zakupem takich opcji jak Zapachy do Domu od CocoWick u których będziecie mogli znaleźć szereg propozycji w naprawdę fajnych cenach i opcjach zapachowych. Ja oprócz ich świec sojowych także do sypialni, czy garderoby kupuję woreczki zapachowe oraz białą szałwię. Nie ma nic lepszego :D
Fąfel

Re: Zapachy w domu

Post autor: Fąfel »

Ja uwielbiach mieć pachnący dom, długo stosowałam kominki zapachowe z olejkami eterycznymi (i nie powiem, nadal mam do nich słabość), ale ostatnio też urzekły mnie świece z drewnianym knotem. Chyba ten sezon jesienno-zimowy minie mi pod ich znakiem :D
Róża

Re: Zapachy w domu

Post autor: Róża »

Fąfel pisze: ↑04 paź 2021, 20:43 Ja uwielbiach mieć pachnący dom, długo stosowałam kominki zapachowe z olejkami eterycznymi (i nie powiem, nadal mam do nich słabość), ale ostatnio też urzekły mnie świece z drewnianym knotem. Chyba ten sezon jesienno-zimowy minie mi pod ich znakiem :D

Na czym polega ten fenomen świec z drewnianym knotem? Bo co raz to o nich słyszę, a nie wiem o co chodzi. Czym to się różni od normalnej świeczki?
Fąfel

Re: Zapachy w domu

Post autor: Fąfel »

Róża pisze: ↑06 paź 2021, 11:32
Fąfel pisze: ↑04 paź 2021, 20:43 Ja uwielbiach mieć pachnący dom, długo stosowałam kominki zapachowe z olejkami eterycznymi (i nie powiem, nadal mam do nich słabość), ale ostatnio też urzekły mnie świece z drewnianym knotem. Chyba ten sezon jesienno-zimowy minie mi pod ich znakiem :D

Na czym polega ten fenomen świec z drewnianym knotem? Bo co raz to o nich słyszę, a nie wiem o co chodzi. Czym to się różni od normalnej świeczki?
Tym, że są bardziej naturalne, bardziej "eko" i robią naprawdę fajny klimacik. Drewniany knot może i czasami rozpala się nieco gorzej od bawełnianego, ale jak już płonie to świeczka tak fajnie "skrzypi" jak drewno w kominku. Ja zawsze kochałam kominki, niestety w mieszkaniu nie mogę go mieć, więc chociaż zadowalam się świeczką :P
Róża

Re: Zapachy w domu

Post autor: Róża »

Fąfel pisze: ↑07 paź 2021, 13:07
Róża pisze: ↑06 paź 2021, 11:32
Fąfel pisze: ↑04 paź 2021, 20:43 Ja uwielbiach mieć pachnący dom, długo stosowałam kominki zapachowe z olejkami eterycznymi (i nie powiem, nadal mam do nich słabość), ale ostatnio też urzekły mnie świece z drewnianym knotem. Chyba ten sezon jesienno-zimowy minie mi pod ich znakiem :D

Na czym polega ten fenomen świec z drewnianym knotem? Bo co raz to o nich słyszę, a nie wiem o co chodzi. Czym to się różni od normalnej świeczki?
Tym, że są bardziej naturalne, bardziej "eko" i robią naprawdę fajny klimacik. Drewniany knot może i czasami rozpala się nieco gorzej od bawełnianego, ale jak już płonie to świeczka tak fajnie "skrzypi" jak drewno w kominku. Ja zawsze kochałam kominki, niestety w mieszkaniu nie mogę go mieć, więc chociaż zadowalam się świeczką :P
Ciekawe :-) może raz sobie kupię i wypróbuję jak to faktycznie działa hehe. A masz jakieś sprawdzone i ładnie pachnące świeczki z tym drewnianym knotem?
Fąfel

Re: Zapachy w domu

Post autor: Fąfel »

Róża pisze: ↑11 paź 2021, 23:33
Fąfel pisze: ↑07 paź 2021, 13:07
Róża pisze: ↑06 paź 2021, 11:32


Na czym polega ten fenomen świec z drewnianym knotem? Bo co raz to o nich słyszę, a nie wiem o co chodzi. Czym to się różni od normalnej świeczki?
Tym, że są bardziej naturalne, bardziej "eko" i robią naprawdę fajny klimacik. Drewniany knot może i czasami rozpala się nieco gorzej od bawełnianego, ale jak już płonie to świeczka tak fajnie "skrzypi" jak drewno w kominku. Ja zawsze kochałam kominki, niestety w mieszkaniu nie mogę go mieć, więc chociaż zadowalam się świeczką :P
Ciekawe :-) może raz sobie kupię i wypróbuję jak to faktycznie działa hehe. A masz jakieś sprawdzone i ładnie pachnące świeczki z tym drewnianym knotem?
"Smells Like Spells" mają fajne zapachy i świeczki ogólnie :-) na Notino masz ich spory wybór!
DorSem

Re: Zapachy w domu

Post autor: DorSem »

U nas sprawdziły się zapachy delikatna i rozmów czar od Sojowej Harmonii - https://sojowaharmonia.pl napełniają dom pięknym zapachem już po kilku minutach od odpalenia
ODPOWIEDZ