Wypadek samochodowy

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Dalbor_81
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2021, 3:54

Wypadek samochodowy

Post autor: Dalbor_81 »

Wypadek samochodowy - co dalej? Gdzie trzeba się udać żeby starać sie o odszkodowanie. Oczywiście gdy ni ejest się sprawcą wypadku. Jaka kancelaria może pomóc, tak żeby było prawie pewność że wszystko się uda?
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 167
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: Wypadek samochodowy

Post autor: ononka »

Też chętnie się dowiem, co do powiedzenia na ten temat mają osoby bardziej doświadczone. Natomiast ze swojej strony mogę jeszcze polecić wypożyczalnia samochodów Poznań W końcu z jakiegoś samochodu trzeba korzystać przez ten czas, a ja ze względu na charakter swojej pracy nie moge sobie pozwolić nawet na dzień bez auta.
Grześko11

Re: Wypadek samochodowy

Post autor: Grześko11 »

Jeśli mieliście wypadek samochodowy to często auto nie nadaje się już do jazdy. Warto odwiedzić auto złom Żywiec w którym możecie oddać swój pojazd na złom w bardzo dobrej cenie. Jeśli wasz pojazd nie nadaje się do jazdy to firma odbierze go spod wskazanego adresu. Oprócz tego pomogą wam w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyrejestrowaniem samochodu. Dodatkowo firma zajmuje się sprzedażą części samochodowych różnych marek, zarówno internetowo jak i stacjonarnie.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 160
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:58

Re: Wypadek samochodowy

Post autor: Zdzisiek78 »

A korzystaliście może z pomocy firm odszkodowawczych po wypadkach? Zastanawiam się na jakich zasadach działają i jaką maja skuteczność? Myślę o podjęciu współpracy z taką firmą https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... -wiedziec/
. Do zdarzenia doszło na drodze w UK i nie jestem w stanie sam zawalczyć o odszkodowanie, ponieważ tam prawo jest zupełnie inne niż u nas. Jak myślicie, warto?
ODPOWIEDZ