Wynajęcie firmy przeprowadzkowej

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Wynajęcie firmy przeprowadzkowej

Post autor: paula22 »

Przeprowadzam się. Ale nie mam kartonów ani nic takiego. I w sumie nie wiem nawet od czego zacząć. Myślę o wynajęciu firmy przeprowadzkowej – już mam tę na oku https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ . Podobno pracują kompleksowo i nawet wypożyczają kartony. A do tego mają niskie ceny - to było dla mnie też ważne. Ktoś wie coś na ten temat?
Awatar użytkownika
didi
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 3:34

Re: Wynajęcie firmy przeprowadzkowej

Post autor: didi »

Wynajęcie profesjonalnej firmy przeprowadzkowej wiele ułatwia. My zleciliśmy całość firmie Aksel https://www.przeprowadzki-aksel.pl/ofer ... azowiecki/. Całe szczęście, bo nie spodziewałam się, że mamy tak dużo rzeczy. Sami nie dalibyśmy rady. A tak jeden dzień i wszystko zrobione.
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: Wynajęcie firmy przeprowadzkowej

Post autor: mikolaj2 »

didi pisze: ↑04 sie 2020, 6:22 Wynajęcie profesjonalnej firmy przeprowadzkowej wiele ułatwia. My zleciliśmy całość firmie Aksel https://www.przeprowadzki-aksel.pl/ofer ... azowiecki/. Całe szczęście, bo nie spodziewałam się, że mamy tak dużo rzeczy. Sami nie dalibyśmy rady. A tak jeden dzień i wszystko zrobione.
ja mam dobre wspomnienia jeśli chodzi o przeprowadzki Warszawa po współpracy z firmą Przeprowadzki od A do Z. Pracownicy znają się na rzeczy, wszystko bardzo dobrze zabezpieczyli, nic sie nie poniszczyło, także ja uważam ze takie sprawy lepiej zlecić fachowcom. Szybko wycenę robią, terminy i ceny także ok.
Martuś

Re: Wynajęcie firmy przeprowadzkowej

Post autor: Martuś »

Wybranie firmy przeprowadzkowej to całkiem duże wyzwanie. Powierzenie osobom trzecim całego swojego dobytku czy mienia firmowego wymaga przeanalizowania wielu kwestii. Warto więc postawić na sprawdzoną firmę, taką jak https://www.liderpak.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe/
Dżin

Re: Wynajęcie firmy przeprowadzkowej

Post autor: Dżin »

Dokładnie. Taką firmę powinno się wybierać z głową w oparciu o opinie innych, a najlepiej znajomych, bo wiadomo że oni podpowiedza najlepiej. Mnie na Przeprowadzki Warszawskie pokierował brat. Sam przeprowadzał się z firmą do nowego domu jakiś czas temu. Zadzwoniłem na ulicę broniewskiego, dogadałem szczegóły z Panem Tomkiem i w nastepnym tygodniu zorganizowaliśmy przeprowadzkę. Jak na warszawskie stawki, to ceny mają naprawde niskie do tego działają bardzo szybko i bezpiecznie. Przewóz odbył się bez żadnych szkód i pod stałą kontrolą koordynatora
macok

Re: Wynajęcie firmy przeprowadzkowej

Post autor: macok »

Jeśli poszukujecie profesjonalnego przewoźnika w Białymstoku lub okolicach, to zapraszam do sprawdzenia oferty firmy https://topmaster.com.pl/ Działają oni na tym rynku od wielu lat i obsługują zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 98
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: Wynajęcie firmy przeprowadzkowej

Post autor: carbonara »

A jeśli chcesz się przeprowadzać w Warszawie to możesz też zamówić sobie taxi bagażowe i podpowiem od razu że to chyba możliwie najtańsza opcja jeśli chodzi o pomoc w przeprowadzce
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Wynajęcie firmy przeprowadzkowej

Post autor: Liliana »

Gdy się przeprowadzamy i to daleko, z pewnością konieczne będzie wynajęcie ekipy od przeprowadzek, a takich firm, które się tym zajmują zdecydowanie nie brakuje.
ODPOWIEDZ