Sprzątanie w Monachium, Niemcy

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
benzema
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2020, 18:23

Sprzątanie w Monachium, Niemcy

Post autor: benzema »

Cześć! Chciałbym Was prosić o poradę, mianowicie czy w Polsce, zwłaszcza w Warszawie są już tego rodzaju firmy jak w Monachium, czyli gebäudereinigung München - coś z zakresu sprzątania biur, domów itd? Widzieliście może tego rodzaju oferty na rynku? Ja się zastanawiam, bo może warto w to iść :).
Fąk

Re: Sprzątanie w Monachium, Niemcy

Post autor: Fąk »

Koleżanka poleciła mi ostatnio bardzo fajna firmę, mianowicie pralnie na dowóz. Więcej możecie się dowiedzieć wchodząc na ich stronę : https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Według mnie to super rozwiązanie, szczególnie dla ludzi starszych, którzy nie mają siły wychodzić z domu. Dajcie znać, czy korzystacie z takich nowoczesnych rozwiązań :)
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Sprzątanie w Monachium, Niemcy

Post autor: obozowicz »

Wydaje mi się, że nie ma znaczenia gdzie sprzątamy gdyż ta czynność wygląda wszędzie tak samo. Muszę przyznać, że również doskonałym wyborem jest rozłożenie specjalnej wycieraczki obiektowej https://www.alumatex.pl/produkty/wycieraczki-obiektowe/ przed wejściem. W taki sposób zapewnimy sobie na pewno większą czystość we wnętrzach.
kłu

Re: Sprzątanie w Monachium, Niemcy

Post autor: kłu »

W procesie ozonowania dodatkowy atom tlenu niszczy napotkane bakterie, wirusy, roztocza i zarodniki grzybów po czym następuje powrót do postaci dwuatomowej czyli takiej jak naturalnie występuje w powietrzu. Pomimo bardzo silnego i szybkiego działania ozon jest bardzo nietrwały dlatego ozonowane pomieszczenia w niedługim czasie nadają się do ponownego używania. Ze swojej strony polecam usługi AirOzone.
ODPOWIEDZ