Problem z trawnikiem

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 41
Rejestracja: 15 cze 2020, 10:00

Problem z trawnikiem

Post autor: farah557 »

Od jakiegoś czasu na moim trawniku pojawiają się martwe placki. Nie jest to wypalone, raczej obumarła trawa. Jest dobrze podlewana, nawożona, nie mamy też zwierząt, których mocz mógłby tak działać. Możliwe, że to pędraki? Znajoma poleciła mi środek https://p-drakol.pl/. Macie jeszcze jakieś pomysły, co to może być?
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Problem z trawnikiem

Post autor: obozowicz »

Myślę, że właśnie często takie przypadłości może powodować kwestia złego podlewania naszej zieleni. Polecam zamontować u siebie w ogrodzie specjalne systemy nawadniania https://www.podlane.pl/ i to właśnie dzięki nim bez problemu możemy podać wszystkie elementy zielone.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Problem z trawnikiem

Post autor: paninam1 »

Problem jakim jest nietrzymanie moczu dotyczy wielu mężczyzn w Polsce. Problem ten stanowi pewnego rodzaju szerszy obszar, który wymaga przede wszystkim odpowiedniego podejścia i zrozumienia. Ważne jest aby wszystko w tym było dobrane do odpowiedniej osoby, a działania przedsięwzięte pozwoliły na swobodę. Dlatego majtki chłonne dla mężczyzn ze strony https://inkontynencja.eu/15-majtki-chlonne-dla-mezczyzn są opcją bardzo korzystną i komfortową.
ODPOWIEDZ