notariusz

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Gilmor
Posty: 90
Rejestracja: 21 sty 2020, 15:19

notariusz

Post autor: Gilmor »

Gdzie w Krakowie znajdę dobrego notariusza?
Kręgiel

Re: notariusz

Post autor: Kręgiel »

Jeśli chodzi o Kraków to nie doradzę ale na pewno każdemu z Brzeska i okolic polecam notariusza http://www.notariusz-brzesko.pl/ Fachowa pomoc i wyjaśnienie wszelkich zawiłości to gwarancja spokoju i pewność że wszystko jest zgodnie z przepisami prawa. Dzięki takim notariuszom możesz spać spokojnie więc polecam.
bożek

Re: notariusz

Post autor: bożek »

A tutaj https://kartuzy.info/artykul/kiedy-akt- ... ny/1027727 już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto jeszcze przed udaniem się do kancelarii notarialnej zapoznać się z tym artykułem. Jest tam wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji, które z pewnością okażą się przydatne i rozwieją różne wątpliwości. Dowiecie się bowiem kiedy akt notarialny nabiera mocy prawnej. Jest to niezwykle ważne.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: notariusz

Post autor: paninam1 »

Dobry notariusz na Śląsku poszukiwany? W takim wypadku dobrze jest zadbać o wszystko zdecydowanie wcześniej i przygotować sobie wszelkie niezbędne informacje. W kwestiach profesjonalnego podejścia do spraw, doświadczenia i ogromnej wiedzy prawniczej, polecam skontaktować się z kancelarią https://notariusz-stawowa.pl/, gdzie stawia się przede wszystkim na dobro klientów.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: notariusz

Post autor: obozowicz »

Oczywiście wiele kwestii powinno się załatwiać również u notariusza. Moim zdaniem również kwestie spadkowe jak i testament. Bardzo ciekawie na stronie https://prawoprosto.pl/jak-sporzadzic-testament/ napisano to jak należy sporządzić testament aby był on prawnie ważny.
Markuś

Re: notariusz

Post autor: Markuś »

Gilmor pisze: ↑22 lip 2020, 2:24 Gdzie w Krakowie znajdę dobrego notariusza?
A czy może być w Częstochowie? Osobiście nie korzystaliśmy, ale słyszeliśmy dobre opinie o https://notariusz.czest.pl/ :) Że cenowo bardzo przystępnie i profesjonalne podejście do klienta. Może w Częstochowie będzie korzystniej załatwiać niż w Krakowie. Nie wiem jakie ceny są u Was oraz czego dotyczy sprawa.
hiczungł

Re: notariusz

Post autor: hiczungł »

Anna Kleszczewska z kancelarii https://zabrze-notariusz.pl/czynnosci zaoferowała nam całkowicie fachowe usługi. Od sporządzenia aktów notarialnych po akt poświadczenia, a wszystko zostało zrealizowane niezwykle należycie. Cenię ich za absolutny profesjonalizm i właściwe podejście do tematu. Jestem im za to bardzo wdzięczny,
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 160
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:58

Re: notariusz

Post autor: Zdzisiek78 »

W temacie weksla na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://koscierski.info/artykul/kiedy-w ... co/1087093. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat. Między innymi można się tam dowiedzieć kiedy i dlaczego warto się udać do notariusza. Poczytajcie sobie na ten temat.
Beatać456

Re: notariusz

Post autor: Beatać456 »

Jeżeli jesteśmy w temacie załatwiania spraw notarialnych a jak wiadomo jest ich dużo to polecam korzystać z zaufanego źródła. Ja kilka razy korzystałam z pomocy kancelarii notarialnej, która znajduję się na Warszawskiej woli na ulicy Ciołka 13 https://www.notariusznawoli.com/kontakt https://www.notariusznawoli.com/kontakt. Kancelaria oferuję kompleksowe usługi, można się szybko do nich zapisać i załatwimy sprawę bardzo szybko i sprawnie. Ja osobiście korzystałam z usług w sprawie spadkowej i wszystko się udało https://www.notariusznawoli.com/czynnos ... o-spadkowe.
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: notariusz

Post autor: hakuros »

Sama ostatnio poszukiwałam jakiegoś sprawdzonego notariusza, że byłby w stanie pomóc mi sporządzić dokumenty sprzedaży nieruchomości. Moja znajoma wspomniała mi, że tutaj http://www.notariusz-brzesko.pl/ można znaleźć kancelarię notarialną i nie ukrywam, że mają w tym naprawdę spore doświadczenie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług
ODPOWIEDZ