Moderna - dom

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
prójekt

Moderna - dom

Post autor: prójekt »

Cześć, bardzo mi zależy na opiniach o projekcie Moderna, dlatego pozwoliłam sobie do Was bezpośrednio napisać. Chodzi przede wszystkim o takie dane jak czas budowy i etapy. Ktoś może mi to ze swojej strony rozrysować? Na pewno będę niesamowicie wdzięczna. Tu https://www.mgprojekt.com.pl/willa-moderna macie link do projektu, dla skojarzenia.
Małgosia

Re: Moderna - dom

Post autor: Małgosia »

Ja na razie zastanawiam się nad czymś takim jak projekt domu indywidualnego w Warszawie, wydaje mi się, że to najlepszy pomysł na zaprojektowanie przyszłego domu. Dzięki temu możemy stworzyć dom z marzeń, energooszczędny, z piękną działką. Ogranicza nas jedynie budżet i wyobraźnia.
mareś

Re: Moderna - dom

Post autor: mareś »

A ja wszystko już mam tylko teraz szukam dobrych sprzętów ogrodowych konkretniej potrzebna mi na pewno dmuchawa i jakaś kosiarka. Znajomi polecają producenta https://www.stiga.pl/ faktycznie, widać, że wybór jest szeroki, ale tak właściwie czym kierować się przy wyborze? Jakie czynniki powinny na to wpływać?
Awatar użytkownika
mosiek
Posty: 58
Rejestracja: 27 lis 2019, 21:37

Re: Moderna - dom

Post autor: mosiek »

Mnie osobiście bardzo się podobają domy w stylu nowoczesnym. Kupiliśmy z żoną działke pod budowe i planujemy w niedługim czasie zacząć. Mamy firmę , która przygotuje dla nas projekt https://zona.archi/projekty-domow-nowoczesnych/ profesjonalne i konkretne podejście do tematu, a przede wszystkim umiejętność wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania klienta.
ODPOWIEDZ