Jaki wózek wybrać?

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Jaki wózek wybrać?

Post autor: mczay »

Tak jak w temacie? Na jaki wózek się zdecydować? Mam swoich dwóch faworytów Riko Side i Riko Nesa. Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
mari221
Posty: 124
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:58

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: mari221 »

Według mnie, z obu powinnaś być zadowolona, więc wybór należy do Ciebie :) Ja mam Riko Nesa i jestem zadowolona. Jest lekki, zwrotny i wystarczająco duży, więc zimą spokojnie wejdzie śpiworek, kocyk i dziecko ;)
Awatar użytkownika
Rozalia
Posty: 59
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:00

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Rozalia »

Oba są świetne, ale bardziej podpasował mi Nesa, ale to tylko wrażenia wizualne :)
Awatar użytkownika
MonHania
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2020, 13:27

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: MonHania »

Szukając wózka, też zastanawiałam się nad tymi dwoma i to był ciężki wybór. Krótko mówiąc - na którykolwiek się nie zdecydujesz, na pewno będziesz z niego zadowolona. Mój wybór to Side
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: mczay »

Dzięki dziewczyny za pomoc, Wy też tak denerwowałyście się przed porodem?
Awatar użytkownika
LiwiaKornelia
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:30
Kontakt:

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: LiwiaKornelia »

Ale mi wspomnienia wróciły! My w ten weekend wybieramy plecak http://ppuhremasz.pl/wybieramy-plecak-szkolny-dla-dziewczyny/, a jeszcze nie tak niedawno potrzebowaliśmy wózka. Piękne!
Moda Cahlo
Awatar użytkownika
Kubacka
Posty: 85
Rejestracja: 29 maja 2019, 22:00

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Kubacka »

Podrzucam Wam link również do tego sklepu - https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... -spacerowe U nich asortyment jest na maksa szeroki, zerknijcie sobie.Wybierając wózek dla dziecka trzeba w pierwszej kolejności sugerować się jego bezpieczeństwem, to jest kwestia priorytetowa.
maxa

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: maxa »

Ja mogę polecić wózki x-landera, fajnie że można je zamawiać teraz do domu, nie trzeba się narażać na koronawirusa tylko na spokojnie przymierzasz się do nich w domu, jak pasuje to go zostawiasz a jak to nie to odsyłasz, nic nie tracisz bo to jest za darmo
karoluś

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: karoluś »

Już chyba wszystko zostało powiedziane na temat wózków Riko. My mamy Nano Pro i też jesteśmy zadowoleni. To porządny wózek za niewielką cenę
muża

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: muża »

tylko i wyłącznie volt pro z euro cart :) nie bez powodu jest często wybierany przez rodziców :) fajne pastelowe kolory, to wózek dla dzieci już od narodzin :) samo wyposażenie jest bardzo bogate, dostaje się folie przeciwdeszczową, moskitierę czy uchwyt na kubek. solidny, świetnie się prowadzi.
Joaśka

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Joaśka »

z doświadczenia moge polecić l/type od anex. Wózek jest wygodny, poręczny i solidny. Łatwy w obsłudze, radzi sobie na każdym terenie a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Anonimą

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Anonimą »

Polecam wózek z firmy Anex, ja osobiście posiadam model m/type i gorąco polecam, fajny, lekki wózek, stabilny z dobra amortyzacja, sprawdza się na każdym ternie
Awatar użytkownika
klata
Posty: 103
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:49

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: klata »

Znam te wózki bo mamy na ogół je chwalą podobnie jak x-landery ale mnie urzekł model x-cite i jak go wypróbował w domu to już nie chciałam żadnego innego wózka, tym bardziej że kolory są piękne, dokładnie takie jakie chciałam a wózek funkcjonalny i praktyczny
Madziś

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Madziś »

Wybór wózka też był dla mnie dosyć problematyczny. Długo wahałam się który będzie dla mnie najlepszy, a ostatecznie mój wybór padł na markę Riko - konkretnie wybrałam nano pro. Dobrze się go prowadzi, jest lekki i zgrabny. Polecam i Tobie, powinnaś być zadowolona.
Mała Mia

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Mała Mia »

A ja bardzo zadowolona jestem ze swojego Riko Nano Pro. Wózek robi ogromne wrażenie wizualne, jest elegancki, zgrabny. Do tego można go kupić w rozsądnej cenie, a wystarcza na cały okres wózkowania. Polecam z całego serduszka, sprawdzi się u każdego ;)
Gośka

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Gośka »

Wiadomo, teraz jest taki wybór, że na prawdę ciężko się na coś zdecydować. Choć mnie akurat od samego poczatku w oko wpadł anex e/type i na taki tez się zdecydowałam. Wózek jest zgrabny, solidny, wygodny i bezpieczny. Jeździ sie nim na prawdę dobrze. A po zmianie gondoli na spacerówkę nic nie traci na swojej zwinności.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 97
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: carbonara »

Też stałam przed takim wyborem wózka i wybrałam x-landera. Bardziej przekonał mnie wizualnie i wtedy właśnie na tym opierałam swoją decyzję. Teraz, gdy wózek używam już od kilku miesięcy stwierdziłam, że wybór był naprawdę dobry, bo z nim mogę spacerować dosłownie wszędzie i każdy spacer jest odpoczynkiem i przyjemnością.
Cieśka98

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Cieśka98 »

Zawsze jestem za Riko Side, który sama posiadam. To bardzo solidny wózek w rozsądnej cenie, więc na pewno będzie Ci długo służyć - w końcu przeznaczony jest do końca wózkowania. Muszę pochwalić, że przemyślany jest bardzo dobrze, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu.
Małgosia

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Małgosia »

To zależy do czego takiego wózka potrzebujemy. Myślę, że najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zakup wózka 3w1. My właśnie z takim nastawieniem zaczęliśmy szukać odpowiedniego modelu i znaleźliśmy taki na stronie Baby Design, konkretnie model Bueno. To solidna firma, która posiada różnego rodzaju wózki dziecięce, foteliki samochodowe i różnego rodzaju inne akcesoria dla dzieci. Zakupiony wózek spełnia nasze oczekiwania i finalnie jesteśmy z niego zadowoleni. Ze swojej strony mogę polecić tą właśnie stronę ;)
Huśka9898

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Huśka9898 »

Wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych i osobistych preferencji. Mi potrzebny był wózek zgrabny, lekki który sprawdzi się do końca wózkowania, dlatego też zdecydowałam się na Riko Side. Był to strzał w dziesiątkę, wózek ma super amortyzacje więc i na każdy teren się na daje. Kompletnie niczego mu nie brakuje, a przy tym jest w dobrej cenie.
złota

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: złota »

Też mam x-landera i to jest jak dla mnie idealny wybór, wózek jest solidny, funkcjonalny, zwrotny i sprawdza się w każdym terenie a do tego jest bardzo ładny, a to przecież też jest ważne przy wyborze wózka. No i łatwe składanie, każda mama chyba wie że xlander się składa dosłownie jedną ręką

neurolog tychy bielska
wózek43

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: wózek43 »

Na stronie możesz kupić wózek inwalidzki, skontaktuj się poprzez formularz na stronie gdzie możesz też otrzymać informacje o dofinansowaniu jak również możesz dopasować wózek jaki chcesz i z jakimi akcesoriami będziesz potrzebować. Dlatego wejdź na stronę Wózek inwalidzki gdzie jest sporo opcji do wyboru, Dofinansowanie przez NFZ może być pomocne bo jest ono znaczące.
kłódka65

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: kłódka65 »

Z własnego doświadczenia polecam wózek Riko Basic. Potężną zaletą wózka jest jego niska cena w porównaniu do bardzo dobrej jakości. Mimo pompowanych kół, są one naprawdę wytrzymałe na uszkodzenia. My chodziliśmy z nim dosłownie wszędzie i nigdy nas nie zawiódł.
niedłkn

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: niedłkn »

Jeżeli chodzi o wózek, to koniecznie sprawdź sobie Craft od producenta Coletto. To jest absolutny klasyk, wózek jest bardzo wytrzymały, ja go kupiłam dla swojego maluszka, ale obecnie dałam go siostrze, bo ona urodziła teraz dziecko, a mój synek już wyrósł z niego. Wózek wciąż doskonale się trzyma, wygląda w zasadzie tak samo, jest wygodny, stabilny, ma nieprzebijalne koła, jest po prostu fenomenalny. Dodatkowo kupiłam go w Outlecie Coletto, w ich sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnej cenie, widziałam, że wciąż jest dostępny :).
Dzić

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Dzić »

Wybór wózka oczywiście bardzo ważny jest. Lecz ja zastanawiam się nad tym czy by nie kupić także takich pieluch wielorazowych. Bo znalazłam na tej stronie https://tulisie.pl/pieluchy-wielorazowe dość spory w nich wybór. A przecież takich pieluszek można używać praktycznie do wszystkiego. Dlatego też i ja mam zamiar zrobić mały zapas takich pieluch.
Grażka26

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Grażka26 »

Wybór wózka zajął mi najwięcej czasu. Zależało mi na tym aby spełniał wszystkie moje kryteria, był w dobrej cenie, solidny i starczył do końca wózkowania. Idealnie w moje wymagania wpasował się Riko Nano Pro. Właśnie dlatego Ci go polecam. Jest super!
miśka26

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: miśka26 »

Ja polecałabym Ci Riko Side, bo sama się na niego zdecydowałam. Wózek zaskoczył mnie wieloma rzeczami, ale najbardziej podoba mi sie jego amortyzacja. Bardzo łatwo się składa, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc naprawdę jest warty uwagi. Ja jestem z niego zadowolona.
charlotte16

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: charlotte16 »

My zdecydowaliśmy się na wózek Axo marki Cavoe - https://cavoe.eu/ Uważam, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję. Ten wózek jest idealny na każdą drogę, chodnik, ścieżkę i plażę. Testowaliśmy go już w wielu warunkach i bez problemu daje radę. To wszystko dzięki porządnym, dużym kołom i amortyzatorom. Dziecko ma w wózku sporo miejsca a rodzic nie męczy się podczas prowadzenia go - wózek jest lekki.
żanett

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: żanett »

Moim zdaniem najlepiej postawić na wygodne i praktyczne rozwiązanie kopiując wózek dla dziecka 2 w 1 tego typu: https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozk ... e-2w1.html . Taki wózek rośnie razem z dzieckiem, dzięki czemu możemy zaoszczędzić pieniążki. Niemowlęta bardzo krótko korzystają z wózka głębokiego tak zwanej gondoli i mniej więcej po 6 miesiącu życia przesiadają się na spacerówkę, a te z zestawu są wygodne i można w nich wozić dzieci w pozycji leżącej.
Gość

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Gość »

To może wózek transportowy? W takim wózku też wymiennie można stosować inne części, jak np. małe koła pompowane https://kamar-kola.pl/kola-pneumatyczne ... ane/200mk/. Taki wózek wtedy będzie wygodniejszy i spokojnie będzie można z niego korzystać na nierównym terenie. Jeśli zainteresują Cię małe kołowa pompowane, to bez żadnego problemu znajdziesz je w ofercie firmy Kamar. Wszystkie małe koła pompowane https://kamar-kola.pl/kola-pneumatyczne-pompowane/, jak i inne produkty z ich oferty są rewelacyjnej jakości. Warto skorzystać i sprawdzić, czy coś konkretnego będzie potrzebne.
ODPOWIEDZ