BHP

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
olga_86
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2021, 7:20

BHP

Post autor: olga_86 »

Możecie podzielić się doświadczeniem odnośnie zdobywania certyfikatu ISO związanego z BHP? Chodzi o taki certyfikat: https://www.adees.net/iso_45001.php Jak wyglądał ten proces, jak długo zajęło Wam uzyskanie go?
Bławatek

Re: BHP

Post autor: Bławatek »

Kiedy mówimy o tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy to ja również jestem zdania, że dość ważną sprawą jest to, aby wiedzieć także jakie znaki w tym obszarze występują. Dla mnie bardzo ciekawie właśnie na stronie https://znaki-bhp.pl/znaki-zakazu-bhp-w-zakladach-pracy została poruszona kwestia mówiąca o tym jakie są znaki zakazu BHP w zakładach pracy. Myślę, że tego typu informacje na pewno warto jest przyswajać, gdyż na pewno w przyszłości się z nimi spotkamy.
Kr_opuś

Re: BHP

Post autor: Kr_opuś »

Dla Każdego pracodawcy bezpieczeństwo pracownika podczas wykonywania pracy powinno być najważniejsze i aby je zapewnić, niezbędna do tego jest odzież ochronna, którą w swoim zakładzie już mam. Natomiast zastanawiam się nad zakupem dodatkowych akcesoriów takich jak zatyczki do uszu czy gogle ochronne ze sklepu: https://anco.com.pl/pl/c/Zatyczki-do-uszu-3M/34 tylko pytanie, czy jest sens zaopatrywać się w takie dodatki, jeśli na zakładzie nie jest to aż tak potrzebne? Jestem osobą, która lubi dmuchać na zimne. Co o tym sądzicie, jest sens wydawać na taką ochronę pieniądze ?
ways

Re: BHP

Post autor: ways »

olga_86 pisze: ↑06 paź 2021, 23:06 Możecie podzielić się doświadczeniem odnośnie zdobywania certyfikatu ISO związanego z BHP? Chodzi o taki certyfikat: https://www.adees.net/iso_45001.php Jak wyglądał ten proces, jak długo zajęło Wam uzyskanie go?
Szukanie BHP-owca nie jest wcale takie łatwe, niemniej jednak warto, bo przeszkolony pracownik może więcej. No i jeśli o tym mowa, to ja Wam powiem, że też ktoś od ppoż się przyda. U nas ostatnio zakupiliśmy do firmy koc gasniczy , a niewiele osób wiedziało, co to jest i jak tego uźyć. Stąd wiedzieliśmy, że dodatkowe szkolenia to konieczność.
Ćwiek

Re: BHP

Post autor: Ćwiek »

Sam obszar BHP jest całkiem spory i wiele jeszcze zależy od tego czego my de facto oczekujemy. W każdym razie jeżeli ktoś z was poszukuje znaków BHP to właśnie w sklepie https://znaki-bhp.pl/ jest w stanie bez żadnego problemu je znaleźć.
ODPOWIEDZ