Angielski w Bielsku Białej?

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Faustyna Duża

Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: Faustyna Duża »

Gdzie o tej porze można się zapisać na angielski w Bielsku Białej tak żeby zacząć naukę od podstaw ? :)
Awatar użytkownika
Rensi
Posty: 24
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:26

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: Rensi »

O tej porze roku kursy praktycznie wszędzie już trwają dobre parę miesięcy więc możesz liczyć tylko na znalezienie prywatnego nauczyciela, albo zapisać się na kursy indywidualne. Wiem, że język angielski jest w szkole International House Bielsko Biała ul. Zielona i oni też prowadzą indywidualne nauczanie.
Zgłoś się do nich https://www.ih.com.pl/bielsko-biala/ ale co do cen to nie wiem ile taka nauka kosztuje.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: Zrelaksowana »

A skoro już o języku angielskim mowa, to czy ktoś z Was przystępował może do egzaminu CPE? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/egzamin/cpe, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje właśnie kurs, który może do takiego egzaminu przygotować. Co o tym sądzicie? Czy warto Waszym zdaniem się na taki kurs zapisać?
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: ellen »

Nie wiem czy zapiszę się do szkoły językowej czy na kurs online. Wydaje mi się, że ta druga opcja będzie dla mnie lepsza. Póki co sama się uczę takich podstawowych rzeczy, jak dzięki https://youtu.be/lT6kJYzek-M zwrotów przydatnych za granicą. Tak łatwo mi ta nauka wchodzi jak ten nauczyciel tłumaczy, że aż jestem z siebie dumna. Bardzo mi zależy, żeby nauczyć się tego języka.
dącelita

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: dącelita »

Szkoła językowa Kingi Janowskiej Language Pro-Expert znajduje się pod Bielsko-Białą, w Czechowicach-Dziedzicach. Chodzę tam na korepetycje z hiszpańskiego i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Poza angielskim uczą różnych innych języków, m.in. niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Można się u nich nauczyć języka zupełnie od podstaw albo szlifować poziom czy np. przygotować się do egzaminu językowego. Ja bardzo polecam, mój poziom hiszpańskiego naprawdę się podniósł, a przez pandemię miałam problem z utrzymaniem go ze względu na małą ilość rozmów i ćwiczeń na zajęciach zdalnych. Podrzucam ich stronę, można sobie poczytać i się do nich odezwać: http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ ... dla-dzieci Ja naprawdę polecam. :)
Kręst

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: Kręst »

Słuchajcie, teraz w ogóle nie ma znaczenia, gdzie jesteście i w jakim kraju mieszkacie. W dobie postępującego rozwoju technologii informatycznych stać nas na uczenie się z dowolnego miejsca na świecie. Jest wiele serwisów z korepetytorami online, na przykład bardzo podoba mi się strona Buki https://buki.org.pl/korepetycje-online/ . Mogę siedzieć w domu lub siedzieć w ulubionej kawiarni i brać lekcje angielskiego, matematyki lub chemii. Ogólnie każdy tutaj znajdzie to, czego potrzebuje. A nawet jeśli masz ograniczony budżet, zawsze możesz wskazać kwotę, którą jesteś gotów wydać na lekcję i znaleźć swojego nauczyciela online.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: obozowicz »

Niestety nie mogę w tym zakresie pomóc gdyż całkowicie nie znam szkół językowych z tej miejscowości. Jeśli chodzi o mnie to ja teraz staram się znaleźć dobrą szkołę językową dla moich dzieci. Nawet już jak czytałem w https://wiadomosci-lodz.pl/szkola-jezyk ... rze,27232/ to jak najbardziej jest to coś niezwykle ważnego.
jólek

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: jólek »

Internet teraz daje dużo możliwości, polecam sobie spojrzeć tutaj - https://speakingo.com/jak-wyglada-nauka ... speakingo/, ten kurs speakingo to świetne rozwiązanie. Nie trzeba chodzić na zajęcia, można się uczyć we własnym domu kiedy się chce :) Bardzo wygodna opcja no i skuteczna
KubackaŁ

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: KubackaŁ »

Teraz kursy angielskiego są w każdym mieście. Można też pomyśleć o kursach online. Warto dzieciaki od najmłodszych lat zapisywać na kursy językowe bo wiadomo, że im dziecko młodsze tym szybciej chwyta słówka itd. Tutaj https://dziennikkrakowski.pl/lifestyle/ ... ezyka.html znajdziecie wiele rzeczowych argumentow jak prrzekonać dziecko do nauki języków.
tłumaczenie

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: tłumaczenie »

Coraz częściej znajomość języka angielskiego staje się oczekiwanym standardem przy poszukiwaniu pracy, a pracodawcy szczególnie cenią specjalistów i konsultantów mówiących co najmniej dwoma obcymi Języki. Teraz firma angielski dla firm cieszy się dużym zainteresowaniem. Skontaktuj się z nimi, a oni pomogą.
Mój biznes budowlany kwitł i przy nowych zleceniach czasami z zagranicznymi klientami nie było problemów z anglojęzycznymi klientami, ale w firmie zauważyliśmy, że nie możemy obejść się bez tłumaczenie, firmy tłumaczącej zarówno konferencje, jak i różne dokumenty i artykuły biznesowe.
Władysław

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: Władysław »

Czym wiecie czym jest kurs CPE i dlaczego warto zdecydować się na jego zdobycie? Osobiście przez wiele lat uczyłem się języka angielskiego, dzięki czemu zdobyłem certyfikat CPE, a zainteresowanym tym tematem polecam sprawdzić http://portalpolska.pl/artykul-czym-cha ... e-kurs-cpe . Posiadacie go?
Demi221

Re: Angielski w Bielsku Białej?

Post autor: Demi221 »

Jeśli zdecydujesz się na kurs angielskiego online, nie będziesz musiał ograniczać się jedynie do szkół dostępnych w tym miejscu. Pod adresem: https://www.youtube.com/user/SzybkaNaukaPro znalazłam kanał YT Szybka Nauka Pro, którzy taki kurs prowadzą. Często też dodają wartościowe filmiki tutaj, więc warto śledzić ich działania.
ODPOWIEDZ