Transport

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
sekki
Posty: 157
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:56

Transport

Post autor: sekki »

Cześć. Prowadzę sieć sklepów internetowych i ostatnio zaczęłam dostawać zamówienia spoza Polski. Chciałabym bezpiecznie dostarczać towary również poza granice naszego kraju. Myślałam o nawiązaniu współpracy z firmą transportową, pytanie tylko która będzie najlepsza?
Awatar użytkownika
akihabara
Posty: 89
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:43

Re: Transport

Post autor: akihabara »

Wspomnę o https://pfc24.pl/fracht-morski/ firmie, która świadczy transport morski. Za jej pośrednictwem można szybko i bez problemów nadać ładunek kontenerowy lub drobnicowy i nie martwić się o uszkodzenie towaru, ponieważ firma posiada ogromne doświadczenie i wie jak sprostać każdemu wyzwaniu
Awatar użytkownika
meg8201
Posty: 79
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:13

Re: Transport

Post autor: meg8201 »

No to może kolej z chin?
Awatar użytkownika
Gotka
Posty: 70
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:16

Re: Transport

Post autor: Gotka »

Od niedawna prowadzimy z bratem firmę transportową i trzeba byłoby nawiązać dłuższą współpracę z dostawcą paliw. Zainteresowała mnie konkretnie oferta hurtowni Zaręba Paliwa https://zarebapaliwa.pl/ . Działają już bardzo długo i dają gwarancję solidnej i niezawodnej współpracy. Jest nam potrzebny dostawca właśnie z tak ugruntowaną pozycją na rynku.
Wikuś

Re: Transport

Post autor: Wikuś »

Z firm transportowych jakie znam i jakie mogę wam polecić jest firma Aston Partner. Oprócz transportu zajmują się również spedycją i logistyką co jest wielkim plusem. Więcej na temat ich firmy znajdziecie na http://astonpartner.pl
Łasica23

Re: Transport

Post autor: Łasica23 »

Słyszałam, że jeżeli chodzi o transport to świetnie sprawdza się https://euro24.co/. To nowoczesna i doświadczona firma, dbają o przesyłki bardzo dobrze. Na stronie masz więcej info.
Awatar użytkownika
ann83
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2019, 20:45

Re: Transport

Post autor: ann83 »

Jeśli chcecie namierzyć firmy transportowe w swojej okolicy, możecie skorzystać z tej wyszukiwarki https://www.wybierz-przewoznika.pl/firm ... s%C5%82ugi. Można tutaj znaleźć dobrych fachowców, rozsianych po całej Polsce. Oprócz tego są także dane taxi i różnego rodzaju artykuły branżowe. Polecam.
ODPOWIEDZ