Polecane forum budowlane

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 59
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:55

Polecane forum budowlane

Post autor: kasia »

Dzień dobry,
czy wiecie, gdzie możecie poszukać szczerych i trafnych informacji na temat budowy domu? Gdzie wskazówki będą na poziomie? Ja Wam mogę powiedzieć, że to właśnie w MG Forum https://www.mgprojekt.com.pl/forum/ coś takiego znajdziecie. To naprawdę świetne miejsce.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Polecane forum budowlane

Post autor: obozowicz »

Niestety ja nie znam tego forum, ale myślę, że w wolnej chwili może tam zajrzę. Jako, że ogólnie interesuję się budownictwem to również sporo o tym czytam. Bardzo spodobał mi się wpis o oprogramowaniu dla budownictwa https://www.connecto.pl/oprogramowanie- ... aj-zalety/ i muszę powiedzieć, że jest to ważna kwestia.
świtek

Re: Polecane forum budowlane

Post autor: świtek »

To prawda, to mg forum też odwiedzam. Nigdzie indziej nie mam tak rzetelnego źródła wiedzy. A też dziewczyny mi mówią, że nie trzeba tam kombinować, wszystko się znajdzie wyszukiwarką.
całun

Re: Polecane forum budowlane

Post autor: całun »

O, to nie jestem sama. Wiele moich wypowiedzi znajdziecie w tym dziale https://www.mgprojekt.com.pl/forum/drzw ... razowe-96/ , bo sporo czasu minęło, zanim udało mi się coś dobrego jako bramę i okna kupić. Ale koniec końców wszystko się udało i dobrze.

proszowice koło krakowa
ODPOWIEDZ