indorshop.pl opinie

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
Cecylia-81
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2022, 2:18

indorshop.pl opinie

Post autor: Cecylia-81 »

Cześć wszystkim :) Czy macie jakieś opinie na temat sklepu https://indorshop.pl? Chciałabym po raz pierwszy w życiu kupić sobie olejek konopny, CBD dlatego, że słyszałam na temat tego produktu naprawdę sporo pozytywnych opinii, mam ostatnio sporo stresów, problem ze snem, więc wydaje mi się, że taki naturalny produkt wspomagający organizm mógłby się u mnie sprawdzić.

internet satelitarny wady i zalety
Awatar użytkownika
Mirka
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2020, 23:35

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Mirka »

Tak, polecam Ci. Moim zdaniem jeden z najlepszych sklepów tego typu. Mają naprawdę ogromny wybór produktów, ja kupuję u nich nie tylko olejki CBD, ale też kosmetyki konopne. Produkty w dobrej cenie, oryginalne, skład nie jest oszukany, bardzo dobry. Chwalę sobie, a mam doświadczenie w tym temacie, bo wcześniej kupowałam produkty konopne w innych miejscach
Awatar użytkownika
wszebor90
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2022, 5:45

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: wszebor90 »

Moim zdaniem jest to zdecydowanie jeden z najlepszych sklepów z produktami cbd. Nie jest to juz pierwszy sklep konopny w którym robię zakupy, więc mam doświadczenia w tym temacie. Na pewno będę jego wiernym klientem. Co jest pewne, to kupując u nich, dostaje się olejek cbd naprawdę dobrej jakości. I ja potwierdzam jego działanie, bardzo dobrze śpię.
Awatar użytkownika
Anzelma
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2022, 4:48

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Anzelma »

A znacie kosmetyki konopne? Też są w ofercie tego sklepu. Ja dorzuciłam je sobie do koszyka podczas ostatnich zakupów, niespełna miesiąc temu. Używam ich właściwie od tamtego czasu i uważam, że są to jedne z lepszych jakościowo kosmetyków, jakich miałam okazję używać do tej pory. Moja skóra bardzo się z nimi polubiła, jest nawilżona, odświeżona, promienna.
Awatar użytkownika
iwan-88
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 8:05

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: iwan-88 »

To fakt, że jest od jakiegoś czasu szał na produkty konopne, ale ja przyznaję, że poznaję je dopiero od niedawna. Wcześniej czytałem sporo opinii i właśnie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju olejki cbd, to sporo osób polecało mi ten sklep. Jako taki, w którym na pewno kupię produkt pełnowartościowy, że tak to określę "nieoszukany". I jestem mega zadowolony.
Awatar użytkownika
Ursyn
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2022, 13:48

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Ursyn »

No ja akurat olej konopny znam i z wielkim powodzeniem stosuję (wprawdzie z przerwami, ale jednak) juz od jakiegoś czasu. Natomiast niedawno odkryłem kosmetyki konopne. I powiem Wam, że to jest strzał w dziesiątkę. mam wrażliwą skórę i się sprawdzają. A moja partnerka regularnie mi je podkrada - więc to na pewno wiele dobrego o nich świadczy :) Polecam.
Awatar użytkownika
halina95
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2022, 20:19

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: halina95 »

Dla mnie fajne jest to, że jest to nie tylko sklep internetowy, ale mają też kilka sklepów stacjonarnych, z których zdarza mi się korzystać, a raczej kupować u nich. Przetestowałam różne olejki CBD ale naprawdę te od nich sprawdzają się u mnie najlepiej. Wspaniale wyciszają po trudnym dniu, ułatwiają zasypianie, rano budzę się zdecydowanie bardziej wypoczęta.
Awatar użytkownika
Przemysława_95
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 22:11

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Przemysława_95 »

Produkty z zawartością CBD są ostatnio jak to się mówi "na fali", są naprawdę popularne i to co mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, po testowaniu tych produktów na sobie, uważam, że naprawdę są to produkty godne uwagi. W Indorshop kupuję susz cbd, ale też olejki, które bardzo lubię. A ostatnio pierwszy raz zamówiłam kosmetyki konopne. Świetne.
Awatar użytkownika
minerwa_96
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2022, 16:02

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: minerwa_96 »

Tak, ja oczywiście również bardzo polecam Wam ten sklep, od jakiegoś czasu kupuję juz tylko u nich, a powiem szczerze, że z produktami konopnymi, głównie z olejkami cbd mam dość spore doświadczenie. Polecam Wam przetestować nie tylko olejki, chociaż wiadomo, że to jest produkt, który świetnie wpływa na cały organizm, ale świetne są też kosmetyki konopne.
Awatar użytkownika
Zwinisława_72
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2022, 10:47

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Zwinisława_72 »

No ja powiem szczerze, że długo nie byłam przekonana do stosowania produktów konopnych. Nie miałam pewności, czy one faktycznie sprawdzają się tak dobrze, jak się o tym mówi. Ale znajomi mnie namówili, właściwie jednak znajoma, o której naprawdę zauważyłam poprawę nastroju przy regularnym stosowaniu, kupiłam z tego sklepu olejek cbd i jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
Beatrycja98
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2022, 18:38

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Beatrycja98 »

Oczywiście, ja również mogę polecić Wam ten sklep, jeśli szukacie dobrej jakości produktów z CBD. Ja trafiłam do nich jakiś czas temu, kiedy szukałam informacji na temat stosowania olejku CBD, ale interesowała mnie również medyczna marihuana. Generalnie, co naprawdę warto podkreślić, mają naprawdę bardzo dobry asortyment i dobre ceny, polecam ten sklep.

m p mapa
Awatar użytkownika
Kleopatra1983
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2022, 7:52

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Kleopatra1983 »

Ja stosuję już od dłuższego czasu olejki cbd, właściwie, to można powiedzieć, że z przerwami to od kilku lat, bo naprawdę czuję poprawę swojego samopoczucia. Lepiej śpię, jestem dzięki temu bardziej wypoczęta, ale mam wrażenie, że też mniej nerwowa. Polecam ten sklep, bo w tym momencie olejek CBD kupuję już tylko od nich, świetna jakość i ceny też przystępne.
Awatar użytkownika
Abdona
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2022, 19:02

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Abdona »

Też postanowiłam ostatnio przetestować produkty zwierające konopie, sporo znajomych mówiło juz na temat produktów zawierających wyciągi z konopi, więc stwierdziłam, że dlaczego by nie spróbować. Zamówiłam sobie ze sklepu IndorShoop bardzo dobrej jakości olejek CBD i póki co mogę powiedzieć tyle, że zdecydowanie lepiej po nim sypiam, jestem wypoczęta.
Awatar użytkownika
Kasper75
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2022, 1:05

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Kasper75 »

Warto tutaj dodać, bo chyba nikt wcześniej o tym nie wspominał, że mają sklep internetowy, ale mają też przecież kilka sklepów stacjonarnych, w największych polskich miastach, między innymi w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu. Więc jeśli potrzebujecie czegoś "na już", można skorzystać. Ja powiem, że w naprawdę fajnej cenie mają też waporyzatory, zamawiałem ostatnio.
Awatar użytkownika
rita1992
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2022, 16:23

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: rita1992 »

Wiecie co, ja ostatnio zrobiłam swoje pierwsze zakupy w sklepie IndorShop, czułam jakiś spadek energii, nastroju i stwierdziłam, że dobrze byłoby w sposób naturalny zadbać trochę o ogólną kondycję organizmu. I powiem Wam, że jestem naprawdę zadowolona, dlatego, że olejek CBD kupiony u nich bardzo dobrze się u mnie sprawa, więc na pewno jest to produkt dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Laurencjusz-98
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2022, 9:26

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Laurencjusz-98 »

Ja znam ten sklep i jeśli zastanawiacie się nad zakupami, to z czystym sumieniem mogę Wam polecić. Wprawdzie ja na okres wakacyjny na jakiś czas zrobiłem sobie przerwę od takich suplementów, ale jako, że mamy już jesień i pogoda będzie coraz bardziej depresyjna, koniecznie muszę sobie na ten okres zamówić olejek konopny CBD, obowiązkowo z tego sklepu.
Awatar użytkownika
Żanna-70
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2022, 22:16

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Żanna-70 »

Lubię kupować u nich produkty, bo wiem że płacą za doskonałą jakość. Bez względu na to czy są to nasiona, olejki CBD czy kadzidełka - wszystko zawsze jest dokładnie takie jak w opisie. Nigdy nie spotkałam się z jakimś problem z ich strony czy czymś, co nie odpowiadało ofercie. Szczerze polecam Wam zakupy u nich. Będziecie zadowoleni i pewni jakości.
Awatar użytkownika
Piotr1966
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2022, 15:32

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Piotr1966 »

Polecam Wam także kosmetyki z CBD, jeśli jeszcze nie mieliście okazji żeby wypróbować. Ja jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza z przeciwbólowej maści konopnej, ale nie tylko. W ogóle ten sklep ma naprawdę świetną ofertę i dobre ceny, więc można spróbować różnych produktów z różnych kategorii. Jeśli nie wiecie co kupić, zapytajcie - mają naprawdę dobre podejście do klienta.
Awatar użytkownika
Otniel65
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2022, 20:50

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Otniel65 »

No to ja również bardzo polecam Wam ten sklep konopny. Zresztą, co ja mogę tutaj więcej napisać, produkty konopne kupuję od jakiegoś czasu, miałem dość nerwowy okres w życiu i potrzebowałem czegoś, co w miarę naturalny sposób mnie wyciszy, zrelaksuje, ale też chociaż trochę doda mi energii. No i właśnie susz cbd sprawdził się tutaj idealnie, z tego sklepu.
Awatar użytkownika
jarosła
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2022, 1:26

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: jarosła »

A ja dziękuję Wam za opinie na temat tego sklepu. Od jakiegoś już czasu biłam się z myślami, nie wiedziałam, z którego sklepu konopnego warto zamówić, żeby faktycznie mieć pełnowartościowy produkt dobrej jakości i żeby działał. A chciałam spróbować. Postawiłam w pierwszej kolejności, jak to często bywa na olejek cbd i powiem tyle, nie zawiodłam się. Jest super.
Awatar użytkownika
Bozidar92
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2022, 17:30

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Bozidar92 »

Tak, ja mam opinię i moja opinia jest naprawdę bardzo pozytywna. Przyznaję, że mam doświadczenia z różnymi sklepami konopnymi, ale wydaje mi się, że właśnie https://indorshop.pl jest tym, który jest najlepszy. Jeśli planujecie zakup jakichś produktów konopnych, to nie ma się co zastanawiać, poszukiwać innego sklepu, to będzie zdecydowanie najlepszy z możliwych wyborów.

różaniec na palec złoty
Awatar użytkownika
atena_66
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2022, 18:19

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: atena_66 »

Powiem Wam, że od jakiegoś czasu stosuję kosmetyki konopne, które kupiłam właśnie w sklepie IndorShop i powiem Wam, że moja wrażliwa skóra jest naprawdę bardzo wdzięczna, bo te kosmetyki u mnie się sprawdzają rewelacyjnie. Dodatkowo, muszę Wam powiedzieć, że porównałam sobie ceny i ten sklep konopny faktycznie wychodzi na prowadzenie, bardzo konkurencyjne ceny mają.
Awatar użytkownika
Halszka84
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2022, 22:31

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Halszka84 »

Ja mam doświadczenie w tym temacie i powiem Wam, że to jest naprawdę jeden z najlepszych sklepów tego typu. I to niezależnie od tego, czy dopiero planujecie swoją przygodę z produktami konopnymi czy już je stosujecie w życiu codziennym, na pewno będziecie zadowoleni z zakupów u nich. Zdecydowanie polecam, to jest sklep konopny który można polecić :)
Awatar użytkownika
irena_81
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2023, 12:01

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: irena_81 »

Od jakiegoś czasu stosuję produkty konopne i mam wrażenie, że moje życie zmieniło się na plus. W moim przypadku olejek konopny, który kupuję właśnie w tym sklepie sprawia, że zdecydowanie lepiej się wysypiam, jestem wypoczęta, zrelaksowana i mam więcej energii do działania na co dzień. na tym mi właśnie zależało. Bardzo Wam polecam sam olejek, jak i sklep.
Awatar użytkownika
tyria_72
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2022, 17:20

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: tyria_72 »

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że sklep IndorShop jest godny polecenia, jeśli faktycznie zależy Wam na produktach zawierających konopie - naprawdę dobrej jakości. Ja od jakiegoś czasu kupuję olejek cbd tylko właśnie w tym sklepie. Powiem tak, jeśli szukacie naprawdę najlepszych jakościowo produktów konopnych, to zdecydowanie jest to najlepszy adres.
Awatar użytkownika
beatryksa96
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2022, 3:00

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: beatryksa96 »

Jeśli zastanawiacie się, jaki produkt wybrać na początek, na przykład z jakim stężeniem cbd, to napradę bez obaw możecie zapytać osoby pracujące w sklepie, na pewno doradzą, ja niejednokrotnie miałam pytania i zawsze rozwiązywali moje wątpliwości. Dlatego wiem, że moja opinia nie jest wyssana z palca i na pewno mogę Wam polecić sklep https://indorshop.pl
Awatar użytkownika
świętomira-80
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2022, 1:50

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: świętomira-80 »

No ja bardzo długo zastanawiałam się nad tym, czy warto spróbować produktów z zawartością CBD - wiem, że od jakiegoś czasu są dość popularne, wydaje mi się, że w naszym kraju już co najmniej kilka lat, więc postanowiłam i spróbować na sobie. Zamówiłam olejek cbd właśnie ze sklepu https://indorshop.pl bo zależało mi na dobrej jakości. I nie zawiodłam się
Awatar użytkownika
Dżanan_84
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2022, 15:55

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Dżanan_84 »

No to ja jestem zupełnym przeciwieństwem, dlatego, że kiedy tylko produkty z cbd pojawiły się w Polsce, to zacząłem ich używać. Dlatego też mogę powiedzieć, że mam naprawdę duże doświadczenie i faktycznie, jeśli szukacie dobrej jakości produktów, to właśnie z tego sklepu. Myślę, że to właśnie olejek CBD z tego sklepu uregulował mi sen, a miałem z nim problemy.
Awatar użytkownika
larysa_95
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2023, 12:50

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: larysa_95 »

Powiem Wam krótko i mam nadzieję, że również na temat. Ja po prostu dopisuję się do wszystkich powyższych opinii na temat tego sklepu konopnego. Mam doświadczenie, więc mam i rozeznanie jeśli chodzi o takie produkty jak między innymi olejek CBD, więc wiem, że kupując w tym sklepie, mam pewność kupowania oryginału, dobrej jakości olejku. Dobrze się sprawdza.
Awatar użytkownika
Melania
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2023, 9:33

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Melania »

Wszystko w jak najlepszym porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń. Ceny mają naprawdę bardzo rozsądne, można powiedzieć, że przystępne, a produkty faktycznie bardzo dobrej jakości. Ja dzięki ich olejkowi konopnemu w końcu uregulowała swój sen, śpię twardo, jestem rano wypoczęta i mam energię na cały dzień. Dlatego zdecydowanie polecam Wam https://indorshop.pl
Awatar użytkownika
Jarowit
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2023, 0:50

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Jarowit »

Świetny jest ten sklep, jeśli zależy Wam na dobrej jakości produktach zawierających w swoim składzie olejek konopny, to zdecydowanie, z czystym sumieniem mogę polecić Wam sklep https://indorshop.pl sam od jakiegoś czasu faktycznie kupuję już tylko u nich - jakość jest moim zdaniem naprawdę najlepsza z możliwych, a i ceny jak dla mnie są bardzo dobre.
Awatar użytkownika
sabrina_93
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2023, 1:00

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: sabrina_93 »

Jakiś czas temu miałam już okazję próbować olejku CBD i tego jak działa, natomiast wtedy totalnie się to u mnie nie sprawdziło, może dlatego, że kupiłam olejek nieznanej firmy sugerując się ceną. Wtedy zrezygnowałam i stwierdziłam, że nie jest to gra warta zachodu. Natomiast ostatnio znów postanowiłam spróbować, ale tym razem kupiłam dobry olejek CBD właśnie z tego sklepu. Różnica jest ogromna.
Awatar użytkownika
Sara-65
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2023, 4:58

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Sara-65 »

Bardzo Wam polecam ten sklep! Naprawdę mają świetny, bardzo bogaty asortyment, a ja żałuję, że tak późno odkryłam, jak dobrze sprawdzają się u mnie produkty CBD. Wyciszyłam się, zdecydowanie lepiej sypiam i mniej się stresuję. A druga sprawa, odczuwam, że mam zdecydowanie więcej energii. Polecam Wam nie tylko ich olejek CBD, ogólnie warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
Blanka-82
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2023, 7:09

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Blanka-82 »

Też stosuję produkty cbd ze sklepu Indorshoop. Bardzo polecam za dobre ceny, ale też za ich świetną jakość. Ostatnio zamówiłam sobie kosmetyki konopne - akurat kosmetyków jeszcze nie miałam okazji testować. Znacie, korzystacie? Dajcie znać, jak się u Was sprawdzają? Ja mam akurat skórę dość suchą, skłonną do podrażnień i zaczerwienienia, ciekawa jestem.
Awatar użytkownika
Maryn1996
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2023, 9:02

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Maryn1996 »

Bardzo lubię ten sklep konopny. Od jakiegoś czasu kupuję różne produkty z dodatkiem CBD, ale też kosmetyki konopne. Nie ukrywam, że przy mojej wrażliwej skórze te kosmetyki naprawdę sprawdzają się najlepiej. Z czystym sumieniem mogę polecić Wam sklep https://indorshop.pl również dlatego, że mają bardzo dobre ceny i szybko wysyłają zamówienie, dla mnie to też ważne,
Awatar użytkownika
dorian
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2023, 16:39

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: dorian »

Myślę, że warto tutaj dodać, że mają też sklep stacjonarny, nie tylko sklep internetowych. A ich sklepy stacjonarne są w kilku większych miastach, warto zajrzeć na ich stronę, jeśli wolicie coś kupić "na już", nie czekając na dostawę :) Ja ostatnio kupiłem zamiast klasycznego olejku, susz CBD, nie miałem okazji jeszcze sprawdzać, ale jestem ciekaw.
Awatar użytkownika
gościsław1993
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2023, 1:48

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: gościsław1993 »

Bardzo lubię wszelkiego rodzaju produkty konopne, zdarza mi się kupować w sklepie Indorshop susz konopny, chociaż najczęściej sięgam jednak po olejek CBD. Po jego stosowaniu widzę u siebie bardzo pozytywną zmianę, jestem zdecydowanie bardziej zrelaksowany, spokojniejszy, bardziej skupiony w ciągu dnia na wykonywaniu obowiązków. Naprawdę polecam Wam.
Awatar użytkownika
albert
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2023, 5:05

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: albert »

Również dołączam do osób polecających sklep. Przede wszystkim ze względu na dobrą jakość produktów, natomiast nie jest to jedyny powód. Mają też duży wybór różnych produktów konopnych, ja kupuję nawet kosmetyki konopne, na przykład dezodorant naprawdę robi u mnie świetną robotę. Warto spróbować, tym bardziej, że ceny u nich są też jak najbardziej okej.
Awatar użytkownika
Kira-77
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2023, 22:55

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Kira-77 »

Przyznaję, że mam w tym momencie bardzo trudny okres w moim życiu. Sporo nerwów towarzyszy mi każdego dnia, często mam problem ze snem, a to z kolei skutkuje zmęczeniem w ciągu dnia. Próbowałam różnych metod na wyciszenie, ale szczerze Wam powiem, że zdecydowanie najlepiej sprawdza mi się olejek CBD, zakupiony w tym sklepie. Polecam Wam spróbować :)
Awatar użytkownika
Jaromir_64
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2023, 20:41

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Jaromir_64 »

Mają dobrej jakości produkty konopne, możecie mieć pewność, że kupując u nich będziecie mieli produkt certyfikowany. Ja ostatnio zacząłem stosować pasty konopne, ale od jakiegoś czasu bardzo dobrze sprawdzają się u mnie kosmetyki konopne. Do skóry wrażliwej, skłonnej do przesuszenia lepszych nie znajdziecie. Polecam Wam ten sklep, z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
Adelard73
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2023, 7:14

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Adelard73 »

Noc o ja mogę tutaj jeszcze napisać do tych wszystkich pozytywnych opinii. Jak widać jest ich naprawdę dużo, co tak naprawdę zupełnie mnie nie dziwi. A to z jednego względu - sklepów z produktami konopnymi jest naprawdę dużo, jest spora konkurencja. Ale wiemy, że kupując produkty konopne w https://indorshop.pl kupujemy produkty oryginalny, dobrej jakości.
Awatar użytkownika
rudolf_79
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2023, 3:45

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: rudolf_79 »

Ja stosuję olejek konopny już kilka lat, więc faktycznie można powiedzieć, że mam ogromne doświadczenie w tym temacie. I to co mogę powiedzieć - odkąd zdecydowałem się spróbować tego olejku ze sklepu IndorShop wiem, że do innego już nie wrócę, nie widzę takiej potrzeby. Ten sprawdza się u mnie najlepiej, a do tego jest też w naprawdę rozsądnej cenie.
Awatar użytkownika
ludolf1961
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2023, 6:39

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: ludolf1961 »

U mnie bardzo dobrze sprawdzają się produkty konopne ze sklepu IndorShop. A przetestowałem różne, dlatego wiem, że jeśli szukacie sprawdzonych i takich, które naprawdę działają, to warto kupić u nich. U mnie olejek cbd zdziałał cuda, czuję się zdecydowanie lepiej. Pamiętajcie jednak, że ważna jest tutaj regularność stosowania, bo wiele osób o tym zapomina.
Awatar użytkownika
Ira
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2023, 22:43

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Ira »

Mają naprawdę bogaty asortyment, jeśli chodzi o wybór produktów konopnych, jestem pod wielkim wrażeniem i dlatego też właśnie to u nich kupuję produkty konopne. A są one różne, poczynając od najbardziej popularnego, czyli olejku CBD, na kosmetykach kończąc. Ogólnie kosmetyki konopne sprawdziły się w moim przypadku naprawdę bardzo dobrze, rewelacyjnie
Awatar użytkownika
Fryc1969
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2023, 15:14

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Fryc1969 »

Wiecie co, ja naprawdę długo nie mogłem przekonać się do produktów z olejkiem CBD, czego w tym momencie naprawdę z całego serca żałuję, dlatego, że sprawdzają się u mnie rewelacyjnie. A zacznę od tego, że miałem problemy ze snem i naprawdę nic nie pomagało. Ktoś polecił mi kupić olejek konopny, postawiłem właśnie na ten z tego sklepu i okazało się to strzałem w dziesiątkę,
Awatar użytkownika
Mina_79
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2023, 1:04

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Mina_79 »

No to u mnie dokładnie odwrotnie, ja zaczęłam swoją przygodę z produktami konopnymi właściwie na samym początku, kiedy tylko zaczęło być o nich głośno. Zaczęłam testować, próbować, ale jak się pewnie domyślacie jedne działały lepiej, inne gorzej, a jeszcze inne właściwie wcale. Najlepiej chwalę sobie działanie produktów ze sklepu https://indorshop.pl
Awatar użytkownika
Brunhilda98
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2023, 21:29

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Brunhilda98 »

Powiem Wam tak, jeśli ktokolwiek z Was zamierza pierwszy raz spróbować produktów konopnych, to naprawdę warto kupić je właśnie w tym sklepie. Kupując u nich możecie być przekonani, że kupujecie produkt dobrej jakości, oryginalny, pełnowartościowy. Ja kupuję u nich swój olejek konopny od około roku (czasem robię przerwy) genialnie się u mnie sprawdza.
Awatar użytkownika
Samuel78
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2023, 17:38

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Samuel78 »

Świetny sklep, bardzo miła obsługa, zawsze chętnie odpowie na pytania i ewentualne wątpliwości. Co ważne, bardzo szybko wysyłają zamówione produkty, a paczki są odpowiednio zabezpieczone, co wiadomo, w przypadku takich produktów jest niebywale ważne. Polecam Wam również kosmetyki konopne, moja skóra naprawdę odżyła, odkąd je stosuję, nie jest już taka przesuszona.
Awatar użytkownika
Ewald75
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2023, 16:08

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Ewald75 »

No jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się nad tym, czy produkty zawierające wyciągi konopne się sprawdzają, to naprawdę warto spróbować. Zerknijcie sobie do sklepu https://indorshop.pl wybór mają naprawdę duży, a nie są to przecież drogie produkty. Ze swojej strony mogę powiedzieć, ze faktycznie na początek najlepiej sprawdził się u mnie olejek konopny.
Awatar użytkownika
agapit1965
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2023, 4:16

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: agapit1965 »

Trzeba przyznać, że z produktami konopnymi bywa różnie i faktycznie, jeśli się zdecydować na takie, to najlepiej, żeby były certyfikowane, kupione w sprawdzonym miejscu, a takim na pewno jest ten sklep. ja jestem ich stałym klientem od ponad roku. Kupuję nie tylko olejek cbd, który pomaga mi zasnąć, polubiłem też kosmetyki konopne z dobrym składem.
Awatar użytkownika
Aniela
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2024, 20:45

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Aniela »

Słuchajcie, z czystym sumieniem polecam Wam ten sklep z artykułami konopnymi. Ja od jakiegoś już czasu jestem ich stalą klientką, a prawda jest taka, że sporo produktów konopnych miałam okazję już spróbować. Z czystym sumieniem powiem Wam, że olejek konopny od nich naprawdę robi robotę. Zdecydowanie lepiej sypiam, jestem spokojniejsza. Jest super. :)
Awatar użytkownika
Maryna
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2023, 7:11

Re: indorshop.pl opinie

Post autor: Maryna »

Też się podpisuję pod tą opinią. Zerknijcie sobie na stronę sklepu konopnego Indorshoop. Ja od niedawna używam też kosmetyków konopnych i powiem Wam, że jeśli ktoś z Was podobnie jak ja ma wrażliwą skórę, skłonną do przesuszenia i zaczerwienienia, to takie produkty z wyciągiem z konopi mogą się tutaj dobrze sprawdzić https://indorshop.pl/kategoria/cbd/kosmetyki-cbd/
ODPOWIEDZ