e-commerce

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
aśka23

e-commerce

Post autor: aśka23 »

Jeśli masz np. sklep internetowy to bardzo ważne dla ciebie jest zapewne to żeby przyspieszyć jak najbardziej wysyłke. Aby to uzyskać musisz coś zrobić aby czas przesylki z ecomerce do erp się zmniejszył. Bo istotnym problemem w takich sklepach jest na pewno to że zamówienia od klientów czekają na przeniesienie do erp aby móc zostać spakowanym. Zobacz dlatego na https://sellintegro.pl/35-pakiety-multi-integracji-erp
mareś

Re: e-commerce

Post autor: mareś »

Jeszcze nie mam sklepu internetowego, ale coraz częściej o tym myśle. Przeglądam różne oferty np. https://entaris.pl/sklepy-wordpress/ i zastanawiam się nad tym czym należy kierować się przy wyborze wybierając firmę, która taki sklep będzie realizować? Co jest najbardziej istotne?
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: e-commerce

Post autor: obozowicz »

Ogólnie samo już zdecydowanie się na sklep internetowy jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również bardzo chętnie własny biznes tak otwierałem. Od razu mogę polecić znakomite systemy płatności online https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online i jestem zdania, że jest to coś niezwykle ważnego.

vitamin b complex
Maruś

Re: e-commerce

Post autor: Maruś »

Faktycznie ten rynek jest niezwykle ważny i moim zdaniem gdy chcemy prowadzić biznes tego pokroju to na pewno warto jest wiedzieć jak można go rozwijać. Zdecydowanie każdemu polecam doskonały system ERP https://www.connecto.pl/comarch-erp-xl/ który fajnie się sprawdzi w takiej branży.
Gabryś_00

Re: e-commerce

Post autor: Gabryś_00 »

Prowadząc swój biznes, każdy pracodawca powinien mieć świadomość, jak jest oceniany przez swoich pracowników oraz jak wygląda na tle innych pracodawców. Sam jako właściciel firmy uważam, że warto mieć świadomość i mieć wiedzę na temat aktualnych rynkowych standardów płacowych oraz mieć informacje jak oceniana jest nasza marka na tle konkurencji. Dlatego osobiście korzystam z takiej usługi: https://antal.pl/dla-pracodawcy/usluga/market-research i wszystkim pracodawcom polecam, chociaż zapoznać się na spokojnie z taką ofertą.
Ćwiek

Re: e-commerce

Post autor: Ćwiek »

Współpraca z innymi firmami i organizacjami branżowymi może być skutecznym sposobem na zwalczanie nieuczciwej konkurencji. Wymiana doświadczeń i informacji pozwala na lepsze rozumienie problemów i wspólne działania na rzecz uczciwej konkurencji. Artykuł dostępny na https://panoramakutna.pl/zwalczanie-nie ... -praktyki/ oferuje cenne wskazówki, jak efektywnie współpracować w tej dziedzinie.
ODPOWIEDZ