Zarządzanie magazynem - jak?

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Awatar użytkownika
redżinafalandżi
Posty: 290
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:15

Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: redżinafalandżi »

Czy taki moduł do zarządzania magazynem wszystko ułatwi?
Tutaj https://icon24.pl/modul-magazyn/ widziałam dokładniej opisany jeden z nich.
Czy to waszym zdaniem jest jakieś rozwiązanie?
Doradźcie, bo nigdy nie pracowałam z czymś takim, więc też nie za bardzo się orientuję, co będzie stanowiło dobry wybór, a co nie do końca.
Awatar użytkownika
krasnoludek
Posty: 30
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:55

Re: Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: krasnoludek »

Do zarządzania magazynem przyda się dobry sprzęt w którym będziesz mógł stworzyć bazę artykułów ze stanami jakie posiadasz by wiedzieć co Ci się kończy co trzeba domówić i który artykuł najlepiej schodzi. Ale także by wystawić klientowi fakturę czy zamówić dostawę. Właśnie taki sprzęt znajdziesz na https://itnes.pl/ gdzie mają duży wybór w zależności od potrzeb znajdziesz odpowiedni.
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: Gustavo »

Na każdym magazynie warto również zająć się kwestia odpadów, więc polecam sprawdzić kontenery samowyładowcze Tippo, które można znaleźć na stronie sklepu https://skladuj24.pl/. Wysoka jakość i dobre ceny!

słownik greckiego online
Róża

Re: Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: Róża »

Żeby magazyn funkcjonował prawidłowo i sprawnie niezbędna będzie wdrożona odpowiednia logistyka magazynowa - https://logit.com.pl/logistyka-magazynowa-logit Można w tej kwestii zdać się na profesjonalną firmę, która na co dzień siętym zajmuje. Dzięki temu nie tylko najbardziej efektywnie będziecie mieć wykorzystaną przestrzeń magazynową, ale również wszystko ogarnięte od strony dokumentacyjnej.
Awatar użytkownika
Kobix
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45

Re: Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: Kobix »

Do takich zadań używa się odpowiednich programów, systemów informatycznych. Powinniście zainteresować się właśnie takimi automatyzacjami w waszych firmach. Magazyn to także wózki widłowe - w te koniecznie trzeba zainwestować i to na pewno w kilka. Jeżeli o te chodzi to firma Gizo bardzo dobrze się sprawdza. Ich wózki widłowe to świetna opcja, są solidne, a też firma gwarantuje profesjonalny serwis oraz szybkie naprawy.
człon

Re: Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: człon »

Miałam okazję współpracować z firmą https://www.toplogistic.pl/ i byłam bardzo zadowolona więc mogę wam ją polecić. Zajmują się transportem i logistyką. Więcej możecie przeczytać na ich stronie :). Warto sobie zerknąć co i jak, bo mają świetną ofertę. Polecam jak najbardziej!
Gabryś

Re: Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: Gabryś »

Jeśli ktoś zadaje takie pytanie, to z pewnością przyda mu się optymalizacja magazynu. Wiem, bo jakiś czas temu sam szukałem odpowiedzi na te pytania. Notorycznie zdarzały nam się te same błędy. Wreszcie zdecydowałem się na audyt, który wykonała nam firma Entra Group https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... -magazyny/. Omówiliśmy program naprawczy. Został wdrożony i teraz różnica jest kolosalna.
Awatar użytkownika
klata
Posty: 102
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:49

Re: Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: klata »

Kobix pisze: ↑25 lis 2020, 11:57 Do takich zadań używa się odpowiednich programów, systemów informatycznych. Powinniście zainteresować się właśnie takimi automatyzacjami w waszych firmach.
Masz rację, u nas też jest program do wystawiania faktur który pozwala na zarządzanie magazynem i to jest bardzo wygodne jak prowadzisz działalność bo masz magazyn online masz cały czas do niego dostęp, możesz sprawdzać stany magazynowe a nawet przeprowadzić remanent online
romuś

Re: Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: romuś »

Jeśli inwestujecie w magazyn to warto by miał porządny kompresor lub sprężarkę bo na pewno się przyda . Zobaczie tu https://www.almig.pl/ Mają nie tylko sprzedaż ale także wynajem sprzętu. Myślę że to dobra propozycja dla każdego właściciela magazynu.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: Zrelaksowana »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesują duże lub małe hale i magazyny do wynajęcia w MiejscaPaletowe.pl znajdziecie ich co nie miara. Wystarczy tylko określić lokalizację, jaka Was interesuje i powierzchnię takiej hali, którą bylibyście zainteresowani ;) A system szybko wyszuka dla Was odpowiedni magazyn :)
genuse

Re: Zarządzanie magazynem - jak?

Post autor: genuse »

Magazynowanie jest kluczową częścią każdej firmy, ale ważne jest, aby priorytetowo traktować bezpieczeństwo. znaki bhp mogą być świetnym sposobem na przypomnienie pracownikom o protokołach bezpieczeństwa i poinformowanie o tym odwiedzających. Zachowanie bezpieczeństwa może pomóc w utrzymaniu płynności operacji.
ODPOWIEDZ