SZKOLENIA

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
skliiisaa

SZKOLENIA

Post autor: skliiisaa »

Cześć, wiecie może szkolenia otwarte co to jest ? I czym się różni od zamkniętego? U mnie naprawdę jest ważne, dlatego jestem ciekawa, co ogarniemy, jak do tego podejdziemy. No i ja mam wrażenie, że będzie to dla nas konkretne i czekam na opcje, jakie macie dla mnie.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: SZKOLENIA

Post autor: paninam1 »

Ciekawym rozwiązaniem w kwestii szkoleń, jest organizacja webinaru. Jest to bardzo dobra opcja, z racji na to, że daje ona naprawdę wiele możliwości. Wybierając takie rozwiązanie, możemy edukować czy przyciągać nowych odbiorców. Jeśli myślisz o przygotowaniu własnego webinaru, warto wcześniej zasięgnąć wiedzy w tym temacie. Wiele przydatnych informacji znajdziesz np. tutaj bluplatform.io
agnieszkachojna

Re: SZKOLENIA

Post autor: agnieszkachojna »

Teraz sporo szkolen odbywa sie online co znacznie zwieksza ich fleksyjnosc, fantastyczna opcja! Znajomy niedawno zglebial prawo pracy kurs online byl dostepny cala dobe, wiec mogl dobrowolnie wybrac sobie odpowiadajace godziny
zuska

Re: SZKOLENIA

Post autor: zuska »

Potrzebujesz pomocy w szkoleniu sprzedażowym? Nie szukaj dalej niż https://arkadiuszbednarski.pl/! Ten doświadczony zespół zapewnia kompleksowe rozwiązania szkoleniowe, które pomogą Ci osiągnąć cele sprzedażowe.
doznualnoo

Re: SZKOLENIA

Post autor: doznualnoo »

U mnie sporo osób ma problem z tym, co robić i jak się w tym kontekście rozpowiedzieć, niemniej jednak komunikacja i współpraca w zespole to dla mnie podstawa. I naprawdę ważne jest dla mnie to, by odpowiednio sprawdzać komunikację. To da mi sensowność działań.
boruska

Re: SZKOLENIA

Post autor: boruska »

warto tez odswiezac swoja wiedze z takich tematow, ktore dotycza nas wszystkich - jednym z nich moze byc np prawo pracy szkolenie online moze byc dobrym rozwiazaniem by odswiezyc swoja wiedze
Sławomir

Re: SZKOLENIA

Post autor: Sławomir »

Według mnie rozwój osobisty jest bardzo ważny, zwłaszcza w obecnych czasach, dlatego ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić bardzo interesujący artykuł na temat - https://goral.info.pl/artykul/przyszlos ... su/1171609 . Czy wiecie jakie są najlepsze zalety edukacji?
Nikitta6

Re: SZKOLENIA

Post autor: Nikitta6 »

Na pewno szkolenia i rozwój Twoich pracowników to ważny aspekt, który pozwala na poszerzanie wiedzy, ale przede wszystkim umożliwiający działania w obszarze tematycznym. W tym wypadku ważna jest także integracja, a także wyjazdy integracyjne Warszawa, czyli propozycja od https://aparthotelzyrardow.pl/dla-firm/ ... egracyjne/
to świetna opcja.
MajkaT

Re: SZKOLENIA

Post autor: MajkaT »

Twoja firma dopiero się uformowała i potrzebne jest Ci obecnie szkolenia dla firm? To ważne, aby móc przygotować się do tego działania w sposób jak najbardziej dobrany, a także wiedzieć do kogo się zgłosić. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://trenerzy.pl/szkolenia-menedzerskie/ gdzie dowiesz się jak zostać menadżerem.
Żyrafa

Re: SZKOLENIA

Post autor: Żyrafa »

Coraz większą uwagę przywiązuje się do szkoleń z zakresu świadomości kulturowej i różnorodności. W dobie globalizacji i międzynarodowych zespołów, umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi o różnych tłach kulturowych staje się niezbędna. O tym, jak szkolenia z zakresu różnorodności kształtują środowisko pracy, można przeczytać na https://zlotowskie.pl/artykul/poznaj-ob ... dy/1480008 gdyż takie sprawy są bardzo ważny.
Rysiu

Re: SZKOLENIA

Post autor: Rysiu »

Aby zapewnić nowym pracownikom skuteczne wdrożenie, ważne jest, aby mieli dostęp do zasobów, które pomogą im szybko odnaleźć się w nowym miejscu pracy. Aplikacja na https://gamfi.com/pl/ umożliwia dostarczenie takich zasobów w sposób zorganizowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: SZKOLENIA

Post autor: hakuros »

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, czy wysłać swoich pracowników na jakieś szkolenia. Koleżanka doradziła mi, że bardzo ciekawe i profesjonalne szkolenia dla firm można znaleźć na stronie https://www.humanskills.pl/szkolenia_ot ... dzorczych/ i nie ukrywam, że chyba się do nich zgłoszę w tej sprawie. Dajcie znać, czy kiedykolwiek zmieni współpracowaliście.
benia2

Re: SZKOLENIA

Post autor: benia2 »

Szkolenia, jak i rozwój są bardzo ważną kwestią! Rozwój umiejętności menedżerskich i strategicznych może być zarówno efektywny, jak i przyjemny. Takie rozwiązania jak gry biznesowe to doskonały sposób na naukę poprzez praktykę. Sprawdź szkoleniowe gry tutaj https://trenerzy.pl/szkoleniowe-gry-symulacyjne/ , które pomogą rozwijać Twoje kompetencje biznesowe .
ODPOWIEDZ