Sposoby na sprawny audyt magazynu

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Awatar użytkownika
redżinafalandżi
Posty: 290
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:15

Sposoby na sprawny audyt magazynu

Post autor: redżinafalandżi »

Co o tym sądzicie?
Jakie są najlepsze sposoby na sprawny audyt magazynu?
Tutaj https://www.optidata.pl/uslugi/audyt-logistyczny/ widziałam stronkę firmy, która sprzedaje różne oprogramowanie.
Może to jest coś, co warto wziąć pod uwagę?
Doradźcie też coś od siebie. Jakie rozwiązania sprawdzają się u was?
Awatar użytkownika
zenka123
Posty: 44
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:17

Re: Sposoby na sprawny audyt magazynu

Post autor: zenka123 »

No a jak w takim wypadku wyglądają sprawy kadrowe? Bo nie mam pojęcia, co w takim wypadku powinno się zrobić. Ledwo na stronie http://bilgoraj.com.pl/jakie-kwestie-ba ... 787,n.html przeczytałem czym jest audyt kadrowy, zastosowałem i przez pandemię potrzeba zmian.
baśka

Re: Sposoby na sprawny audyt magazynu

Post autor: baśka »

Macie w swojej firmie odpowiednie zabezpieczenia, które oczywiście są Wam potrzebne, jeśli komputery mają wszystkie dane związaną z firmą. Możecie sprawdzić sobie na stronie https://www.milekcorp.com/pl/biznesowo/ ... cyjne.html jakie wykonuje się działania. Koniecznie sprawdźcie!
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Sposoby na sprawny audyt magazynu

Post autor: Zrelaksowana »

A skoro już o magazynach mowa, to gdzie kupowaliście wyposażenie do Waszego magazynu, na przykład regały magazynowe? Czy ktoś z Was zdecydował się może na regały przesuwne od firmy AMRACK? I jak wrażenia? Jesteście z nich zadowoleni?
Iruś

Re: Sposoby na sprawny audyt magazynu

Post autor: Iruś »

Jeśli mowa o regałach magazynowych to zobaczcie tu https://www.e-regaly.pl/ Są tu regały skręcane i wciskane z półką MDF lub metalową. Proste w montażu,odporne na duże obciażenia. Pozwola na efektywne wykorzystanie powierzchni magazynu. A też towary, materiały będą prawidłowo i bezpiecznie składowane.
anuśka

Re: Sposoby na sprawny audyt magazynu

Post autor: anuśka »

Jak wypłać nieprawidłowości i co z tym dalej zrobić dowiesz się utaj https://www.netninja.pl/biznes/3-sposob ... m-w-firmie . Takie działania powinny być regularnie przeprowadzane w każdej firmie.
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: Sposoby na sprawny audyt magazynu

Post autor: Gustavo »

Porządek na magazynie jest bardzo istotny. Z tego właśnie powodu warto postawić na wyposażenie, dzięki któremu utrzymanie tego porządku będzie łatwiejsze. Osobiście polecam skrzynki ze strony https://skladuj24.pl/grupa/plastikowe-skrzynki-euro - są świetnej jakości i mieszczą sporo rzeczy.
ODPOWIEDZ