serwer

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:50

serwer

Post autor: magdap »

Zastanawiam się nad zakupem serwera dla średniej wielkości firmy. Polecacie model Dell R740?
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: serwer

Post autor: obozowicz »

Nie znam się na tych kwestiach zbyt dobrze i u meni w firmie to administrator sieci zajmuje się kwestiami technicznymi. Ostatnio poradził nam zakup sprzętu Cisco z https://www.thomas-it.pl/producent/cisco i faktycznie cała sieć firmowa działa o wiele lepiej niż było to do tej pory.
aliś4433

Re: serwer

Post autor: aliś4433 »

A jakie jest w ogóle Wasze zdanie, jeśli chodzi o sieć 5g w polsce ? Wiem, że zdania są bardzo podzielone, ale dla mnie to po prostu kolejny krok w technologii, która zmienia komfort naszego życia. Myślę, że bez żadnego problemu każdy z Was w różnych artykułach może poszukać sensu takich sieci.
syśka

Re: serwer

Post autor: syśka »

Sama niedawno zdecydowałam by kupić punkt dostępowy UniFi w https://www.senetic.pl/ubiquiti/ubiquit ... /unifi_ap/ . To był zdecydowanie doskonały wybór, ponieważ sprzęt zapewnia najlepszą wydajność sieci bezprzewodowych, więc jest naprawdę bardzo funkcjonalny. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.
ODPOWIEDZ