Program motywacyjny - czy to ma sens?

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
żuczek

Program motywacyjny - czy to ma sens?

Post autor: żuczek »

Dzień dobry Forumowicze!
Od dłuższego czasu rozważamy wprowadzenie programu motywacyjnego ukierunkowanego w naszych pracowników. Kuleje jeden dział w szczególności, ale chcemy aby program był dla wszystkich co podniesie efektywność na różnych szczeblach w firmie. Czy faktycznie tak może być? Mieliście doświadczenia z programami motywacyjnymi?
gąbka90

Re: Program motywacyjny - czy to ma sens?

Post autor: gąbka90 »

Jak czytam to, co piszesz to przypomniała mi się sytuacja w zakładzie pracy u mojej młodszej siostry. Ona jako kierowniczka rozkładała ręce. Też przez jej młody wiek mało kto ją słuchał i z realizacją planów sprzedażowych było gorzej, wysyłka kulała mocno i nie wyrabiali się czasowo też z zamawianiem towaru. Jednym słowem tragedia. Szef wtedy zareagował bo widział, jak Kamila jest wycieńczona już tą sytuacją. Zgłosił się do https://i360.com.pl/ jest to firma, która przygotowuje programy motywacyjne dla firm. Oni im pomogli to wszystko ogarnać i z tego co siostra mówiła to teraz na prawdę jest zupełnie inny klimat w pracy. Sprawdź ich ofertę, a nóż się przyda namiar. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ