Program dla przychodni

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Marcelina

Program dla przychodni

Post autor: Marcelina »

Bardzo proszę o polecenie oprogramowania medycznego do kompleksowego zarządzania placówką. Wiem, że na rynku jest przesyt tego typu oprogramowania, dlatego zależy mi na takim, który jest sprawdzony. Dużym plusem byłoby, gdyby była możliwość archiwizowania dokumentacji medycznej oraz zapisywania kopii oraz ewentualne inne dodatkowe funkcje wspomagające pracę przychodni. Będę wdzięczna za wszelkie polecenia. Rozważę i zweryfikuje każde wasze polecenie. Dziękuję.
BarbaraK.

Re: Program dla przychodni

Post autor: BarbaraK. »

Jednym z lepszych oprogramowań to Optimed NTX bardzo ułatwia pracę całego personelu medycznego. Długo szukałam programu, który będzie intuicyjny i da się w nim zrobić wszystko co dotyczy pracy lekarza. Dużym plusem jest możliwość korzystania w różnych miejscach – na oddziale, w gabinecie czy w pracowni. Szybki dostęp do historii pacjenta czy czas na wprowadzanie danych został ograniczony do minimum. Cały personel medyczny jest zadowolony z takiego rozwiązania.
Kornel

Re: Program dla przychodni

Post autor: Kornel »

Oprogramowanie Optimed NXT stało się już standardem w mojej przychodni. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego programu,. Miałem duży problem z uporządkowaniem wszystkiego, nie potrafiłem zapanować nad rejestracją wizyt, gdyż pacjenci ciągle przekładali lub odwoływali wizyty i stał się jeden wielki chaos. A teraz nie ma żadnego problemu, aby przełożyć wizytę i mieć podgląd w inne wolne terminy, a nie muszę szukać wolnej luki w pokreślonym kalendarzu. Naprawdę polecam.
KarolinaJurek

Re: Program dla przychodni

Post autor: KarolinaJurek »

Dodam swoją opinię. Od niedawna korzystam z Optimed NTX. Jest dosyć intuicyjny, gdyż pozwala na rejestrację pacjentów, archiwizowanie dokumentacji oraz ma wbudowany mechanizm autozapisu. Bez problemu mogę wejść na historię Pacjenta czy przejrzeć wyniki badań. Rozbudowany jest również o rozliczenia z NFZ, co jest dużym ułatwieniem. Poprzednicy widzę, że również pracują na poleconym przeze mnie programie, zatem faktycznie musi wyróżniać się od konkurencji. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ