poszukiwanie skarbów

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Awatar użytkownika
ananasek
Posty: 51
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:07

poszukiwanie skarbów

Post autor: ananasek »

Hej. Czytałam fajny artykuł o poszukiwaniu zakopanych skarbów i zastanawiam się czy samemu by nie zacząć. W końcu to zawsze jakieś hobby nie wymagające zbytniego nakładu finansowego. Aby zabrać się za to najpierw zrobiłem rozeznanie rynku i wiem iż na początek potrzebować będę wykrywacz metalu. W necie trafiłem na takie https://www.ceneo.pl/Wykrywacze_metali. Jak uważacie zacząć się w to bawić?czy lepiej dać sobie z tym spokój?
Awatar użytkownika
Bastian73
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 18:30

Re: poszukiwanie skarbów

Post autor: Bastian73 »

Z tego co widzę to ma to bardzo pozytywne opinie. Fajnie, że dzielicie się czymś takim.
Gdyby ludzie myśleli o tym, co mówią, to nie mówiliby tego, co myślą.
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 159
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: poszukiwanie skarbów

Post autor: KarinaM »

Faktycznie, może się to okazać bardziej dochodowe, niż myślicie. Firmy takie jak https://www.stellmet.pl/oferta,7,zlom_cyny_i_niklu zajmują się skupem cyny i niklu, dlatego też jesteście w stanie o wiele racjonalniej podejść do tego tematu. Powinniście poczytać o tym więcej i samemu przekonać się, czy jest to czymś odpowiednim dla Was.
jenda

Re: poszukiwanie skarbów

Post autor: jenda »

................................................................................................................................................

to jest bardzo fajny pomysł na spędzanie wolnego czasu
leszko

Re: poszukiwanie skarbów

Post autor: leszko »

Faktycznie, wykrywacze metali są bardzo popularne ale słyszałem też że różne skarby wyciągają z jeziora ludzie takimi magnesami https://www.magnesy.sklep.pl . Też mnie to zainteresowało i nie wiem czy nie zamówić sobie czegoś takiego

pożary kombajnów
ODPOWIEDZ