Płatności IVR

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Awatar użytkownika
boston
Posty: 22
Rejestracja: 30 cze 2019, 10:58

Płatności IVR

Post autor: boston »

Jakiś czas temu spotkałem się z czymś takim jak płatności IVR, czyli połączeniu płatności telefonicznych i za pomocą karty. Zostało to opisane na https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-platnicze/ivr. Często korzystam z różnych ofert przelewy24.pl i wiem, że wszystkie ich rozwiązania są bezpieczne. W jaki sposób w przypadku płatności ivr minimalizuje się ryzyko przechwycenia danych? Wie ktoś?
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Płatności IVR

Post autor: obozowicz »

W sumie takie płatności jak najbardziej są również ważny i tym bardziej jeśli jeszcze chcemy mieć własny sklep internetowy. Mi także podoba się to co przeczytałem na stronie https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb i faktycznie moim zdaniem płatności z Facebook również są doskonałym rozwiązaniem.
Mośka

Re: Płatności IVR

Post autor: Mośka »

Ogólnie z takich płatności ja jeszcze nigdy nie miałam okazji korzystać i skupiam się przede wszystkim na wykorzystywaniu płatności internetowych. Bardzo jestem zadowolona z korzystania z systemu https://www.dotpay.pl/ gdyż właśnie takie płatności online nie dość, że są szybkie to jeszcze oczywiście bezpieczne.
ODPOWIEDZ