Oprogramowanie

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Jarek

Oprogramowanie

Post autor: Jarek »

Planuję w niedalekiej przyszłości otworzyć swój drugi gabinet w innej lokalizacji. Obecnie poszukuję oprogramowania. Na co dzień mam dużo pacjentów i nie mam czasu zajmować się papierkową robotą. Poszukuję rozwiązań, które usprawnią pracę w obu gabinetach. Słyszałem dobre recenzje o aplikacji medNote. Czy ktoś posiada tą aplikację w swoim gabinecie lekarskim i jest zadowolony/a z użytkowania. Czy ktoś chciałby wyrazić swoją opinię na ten temat? Dziękuję.
Łukasz Zok

Re: Oprogramowanie

Post autor: Łukasz Zok »

Podobnie jak Ty, dosyć długo szukałem programu z modułem do rozliczania płatności z NFZ, rejestracji wizyt oraz uzyskiwaniem szybkiego dostępu do dokumentacji medycznej pacjenta. Wymagałem od dotychczasowych programów szybkiego dostępu do tych funkcji. Zależało mi na szybkim i płynnym oprogramowaniu. Zakupiłem Comarch NXT i bardzo sobie zachwalam współpracę między mną a tym oprogramowaniem. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Polecam. Pozdrawiam.
Łukasz Piotrowski

Re: Oprogramowanie

Post autor: Łukasz Piotrowski »

Myślę, że warto zainwestować w Mednote. Razem z siostrą prowadzimy swoje gabinety. Obie jesteśmy zdania, że aplikacja Nas nie zawiodła. Daje ona możliwość dostosowywania i pomimo faktu, że działamy w zupełnie różnych kierunkach, możemy go dostosować zgodnie z naszymi osobistymi potrzebami. Mednote jest proste w użyciu i przejrzyste. Polecamy każdemu kto ma problem z zarządzaniu swoim gabinetem. Bardzo ułatwia pracę. Polecam serdecznie tą aplikację. Pozdrawiam.
Łukasz 79

Re: Oprogramowanie

Post autor: Łukasz 79 »

Jednocześnie dla usprawnienia obsługi pacjentów i wygodnego obiegu dokumentów medycznych warto zastanowić się nad wyborem konkretnego oprogramowania medycznego, które skutecznie usprawni zarządzanie całym gabinetem i jednocześnie wystawiania e-recept żeby też nie powtarzały się błędy i ma automatyczny zapis jak przez przypadek za szybko zamknę czasami okno. Korzystamy z programu Comarch medNote, który też można sobie dopasować pod konkretne potrzeby
Dawid Oblak

Re: Oprogramowanie

Post autor: Dawid Oblak »

Jeśli potrzebujecie platformy, które ułatwia pracę gabinetów to polecam Klinika24. Platforma zapisuje wprowadzone informacje do chmury, dzięki temu nie utracisz żadnych dokumentów oraz całkowicie zrezygnujesz z dokumentacji papierowej. Ma w sobie wiele funkcji, m.in. wystawianie recept, zwolnień czy rejestrowanie pacjentów na wizyty. Szczerze polecam. Na pewno zostanie z nami na dłużej. Rzadko dodaję recenzje, ale ten platforma naprawdę na nią zasługuje.
Jarek

Re: Oprogramowanie

Post autor: Jarek »

Witam,
Z góry dziękuję za wszystkie polecenia. Przejrzałem wszystkie wasze polecenia i zweryfikowałem ich ofertę. Wybór padł na Klinika 24. W przychodni korzystamy z tej platformy już od kilku tygodni. Pomaga ona przechowywać dokumenty w chmurze (historię choroby czy wyniki badań pacjentów przychodni) oraz umożliwia rejestracje wizyt. Mam szybki dostęp do tego co potrzebuję w danej chwili. Naprawdę mogę to polecić. Pozdrawiam serdecznie..... :)))))))))
Szymon14

Re: Oprogramowanie

Post autor: Szymon14 »

Bardzo dziękuję za wszelkie poprzednie polecenia. Zapoznałem się z wszystkimi poleceniami, które dodaliście, gdyż był to dla mnie trudny wybór. Użytkowałem wiele platform, które miały pomóc w mojej pracy. Do tej pory nie trafiłem na taką, która będzie prosta w obsłudze. Czytałam, że platforma Klinika 24 ma wiele funkcji, które pomogą mi w prowadzeniu gabinetu, dlatego przekonałam się do jej zakupu. I naprawdę był to dobry wybór. Polecam. Pozdrawiam :))))
Dorota K.

Re: Oprogramowanie

Post autor: Dorota K. »

Używam platform Klinika24 w naszej przychodni. Platforma ma wiele modułów oraz jest łatwa w obsłudze. Dotychczas praca bez tej platformy nie była łatwa. Klinika24 pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Na co dzień używam modułów związanych z rejestracją i e-dokumentacją oraz z wizytówki, która pozwala na widoczność kompetencji lekarzy ( wykształcenie, certyfikaty, itp.). Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu...... Naprawdę polecam serdecznie...... :)
Aśka89

Re: Oprogramowanie

Post autor: Aśka89 »

> Używam platform Klinika24 w naszej przychodni. Platforma ma wiele modułów oraz jest łatwa w obsłudze. Dotychczas praca bez tej platformy nie była łatwa. Klinika24 pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Na co dzień używam modułów związanych z rejestracją i e-dokumentacją oraz z wizytówki, która pozwala na widoczność kompetencji lekarzy ( wykształcenie, certyfikaty, itp.). Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu <

Czy platforma Klinika24 posiada również możliwość rozliczania płatności? Bardzo usprawniłoby mi to moją pracę :)
Milena231

Re: Oprogramowanie

Post autor: Milena231 »

>>>
>Używam platform Klinika24 w naszej przychodni. Platforma ma wiele modułów oraz jest łatwa w obsłudze. Dotychczas praca bez tej platformy nie była łatwa. Klinika24 pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Na co dzień używam modułów związanych z rejestracją i e-dokumentacją oraz z wizytówki, która pozwala na widoczność kompetencji lekarzy ( wykształcenie, certyfikaty, itp.). Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu <

>Czy platforma Klinika24 posiada również możliwość rozliczania płatności? Bardzo usprawniłoby mi to moją pracę :)<
<<<

Tak, posiada moduł płatności, rozliczeń i raporty
Weronika87

Re: Oprogramowanie

Post autor: Weronika87 »

>> Używam platform Klinika24 w naszej przychodni. Platforma ma wiele modułów oraz jest łatwa w obsłudze. Dotychczas praca bez tej platformy nie była łatwa. Klinika24 pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Na co dzień używam modułów związanych z rejestracją i e-dokumentacją oraz z wizytówki, która pozwala na widoczność kompetencji lekarzy ( wykształcenie, certyfikaty, itp.). Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu <

>Czy platforma Klinika24 posiada również możliwość rozliczania płatności? Bardzo usprawniłoby mi to moją pracę :)

Jedną z kluczowych spraw jest to, aby pacjentowi poświęcić jak najwięcej czasu. Używam platformy Klinika24 i dla mnie jest to ogromne odciążenie i pomoc w pracy.
Janina81

Re: Oprogramowanie

Post autor: Janina81 »

>Czy platforma Klinika24 posiada również możliwość rozliczania płatności? Bardzo usprawniłoby mi to moją pracę :)

Doszły mnie słuchy, że dobrze sprawdza się w placówkach medycznych platforma Klinika24. Wypróbowaliśmy ją u siebie w przychodni. Uważam, że dzięki niej poprawiliśmy działalność kliniki. Wszystko działa sprawnie. Platforma umożliwia szybkie i łatwe rejestrowanie i planowanie wizyt pacjentów. Jesteśmy naprawdę zadowoleni i nie zamierzamy jej póki co zmieniać. Pozdrawiam.

jak kupować lornetkę
Anna&Robert

Re: Oprogramowanie

Post autor: Anna&Robert »

>>Czy platforma Klinika24 posiada również możliwość rozliczania płatności? Bardzo usprawniłoby mi to moją pracę :)<<

>Doszły mnie słuchy, że dobrze sprawdza się w placówkach medycznych platforma Klinika24. Wypróbowaliśmy ją u siebie w przychodni. Uważam, że dzięki niej poprawiliśmy działalność kliniki. Wszystko działa sprawnie. Platforma umożliwia szybkie i łatwe rejestrowanie i planowanie wizyt pacjentów. Jesteśmy naprawdę zadowoleni i nie zamierzamy jej póki co zmieniać. Pozdrawiam.<

Prowadzimy z partnerką gabinety stomatologiczne i uważamy, że platforma Klinika24 spisuje się naprawdę dobrze. Nie zauważyliśmy żadnych minusów. Platforma jest prosta w obsłudze i intuicyjna. Poprzedni platforma nie sprawdziła się ze względu na brak możliwości rozliczania pacjentów.
Gabbii

Re: Oprogramowanie

Post autor: Gabbii »

>> Prowadzimy z partnerką gabinety stomatologiczne i uważamy, że platforma Klinika24 spisuje się naprawdę dobrze. Nie zauważyliśmy żadnych minusów. Platforma jest prosta w obsłudze i intuicyjna. Poprzedni platforma nie sprawdziła się ze względu na brak możliwości rozliczania pacjentów. <<

Również prowadzę gabinet stomatologiczny i u mnie bardzo się sprawdza ta platforma. Szczególnie opcja z harmonogramem wizyt. Potrzebowałam tej funkcji, gdyż zawsze miałam z tym problem.
Agacha

Re: Oprogramowanie

Post autor: Agacha »

>> Prowadzimy z partnerką gabinety stomatologiczne i uważamy, że platforma Klinika24 spisuje się naprawdę dobrze. Nie zauważyliśmy żadnych minusów. Platforma jest prosta w obsłudze i intuicyjna. Poprzedni platforma nie sprawdziła się ze względu na brak możliwości rozliczania pacjentów. <<

> Również prowadzę gabinet stomatologiczny i u mnie bardzo się sprawdza ta platforma. Szczególnie opcja z harmonogramem wizyt. Potrzebowałam tej funkcji, gdyż zawsze miałam z tym problem. <

Również polecam. Bardzo fajna i prosta w obsłudze platforma.
Magumeg

Re: Oprogramowanie

Post autor: Magumeg »

>>>>Planuję w niedalekiej przyszłości otworzyć swój drugi gabinet w innej lokalizacji. Obecnie poszukuję oprogramowania. Na co dzień mam dużo pacjentów i nie mam czasu zajmować się papierkową robotą. Poszukuję rozwiązań, które usprawnią pracę w obu gabinetach. Słyszałem dobre recenzje o aplikacji medNote. Czy ktoś posiada tą aplikację w swoim gabinecie lekarskim i jest zadowolony/a z użytkowania. Czy ktoś chciałby wyrazić swoją opinię na ten temat? Dziękuję.<<<<


Klinika24 bardzo dobry system do gabinetu. Można na nim polegać. Posiada przyjemny interfejs z wieloma użytecznymi rozwiązaniami. Ogólnie cała platforma jest bardzo intuicyjna w obsłudze.
jurandzik

Re: Oprogramowanie

Post autor: jurandzik »

W branży IT, która dynamicznie się rozwija i musi dostosowywać się do stale zmieniającego rynku, stosuje się specjalne metodyki zarządzania projektami. Jeśli interesuje was branża IT, to powinniście koniecznie zapoznać się z tym artykułem https://rabbid.pl/technologia/scrum-agi ... co-znacza/ , z którego dowiecie się czym jest Scrum, Agile, Lean.
vikaa

Re: Oprogramowanie

Post autor: vikaa »

No co się dziwić, jak wszystko dzisiaj kręci się wokół komputeryzacji... Dlatego na pewno trzeba iść zgodnie z technologią i różnymi niezawodnymi rozwiązaniami, aby też utrzymać pozycję na rynku itd. Dobrą opcją na pewno jest data center , które pomaga w gromadzeniu danych w jednym miejscu w wirtualnym środowisku.
czusia

Re: Oprogramowanie

Post autor: czusia »

Dobre to, ale też wtedy, kiedy jest odpowiednio zaplanowane. Dlatego ja wam podpowiem, że dla mnie na przykład ten https://goodatservice.com/sieci-neuronowe/ wpis ma znaczenie, bo można się dowiedzieć więcej odnośnie działania niektórych narzędzi, czy struktur IT. I to coś solidnego, jeśli mam mieć Wam coś do powiedzenia,
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Oprogramowanie

Post autor: paninam1 »

Ważną i bez wątpienia istotą kwestią, jeśli chodzi o rozwijające się branże jest wdrożenie działań IT w pracę w danym obszarze. Ostoją tych funkcjonujących działań jest skupienie się na rozwoju, który pozwoli Ci na jeszcze lepsze funkcjonowanie w sferze Twojej firmy. Zachęcam zatem do skorzystania z pomocy naprawa sprzętu firmowego https://itsf.com.pl/oferta/opieka-nad-s ... matycznym/
mirableka

Re: Oprogramowanie

Post autor: mirableka »

Natomiast ja też sporo słyszałam ostatnio o możliwościach Microsoft 365 i według mnie warto postawć na te usługi.
Chociażby poczytajcie sobie wpis https://www.supremo.pl/microsoft-case-s ... rosoft-365 o firmie, która zastosowała właśnie ten system.
expelarmus

Re: Oprogramowanie

Post autor: expelarmus »

Jeśli Wam powiem, że chcę w biznesie zainstalować coś nowego, a mam gastronomię, to co powiecie na oprogramowanie digital signage ? Moim zdaniem to fajna opcja, pozwalająca na działanie bardziej sukcesywne i docelowo skuteczniejsze. Co wy na to?
dżina

Re: Oprogramowanie

Post autor: dżina »

Trzeba iść zgodnie z technologią, a dzisiaj kręci się wszystko wokół sieci, oprogramowań itd. Czy przykładowo kojarzycie system Atom ERP https://atomerp.pl ? Nie wiem czy wiecie, ale on efektywnie wzmacnia najróżniejsze branże. Dzięki niemi możecie umocnić i przyspieszyć działanie waszej firmy.
Bdyzim

Re: Oprogramowanie

Post autor: Bdyzim »

Brodnica Online to dynamiczny serwis informacyjny, będący niezbędnym źródłem lokalnych wiadomości dla mieszkańców Brodnicy i okolic. Nasza platforma dostarcza bieżące informacje o wydarzeniach społecznych, kulturalnych, sportowych i gospodarczych, umożliwiając szybki dostęp do istotnych treści. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z życiem miasta, dzięki aktualnym artykułom, relacjom z wydarzeń i ciekawostkom, które kształtują lokalną społeczność. Brodnica Online - Twoje okno na świat wydarzeń w regionie.
ODPOWIEDZ