Okna aluminiowe - warto?

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Awatar użytkownika
redżinafalandżi
Posty: 290
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:15

Okna aluminiowe - warto?

Post autor: redżinafalandżi »

Ktoś z was zdecydował się na takie okna aluminiowe do swojego domu?
Zastanawiam się czy to najlepsza opcja.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/produkt ... luminiowe/ widziałam coś takiego.
Jest tam sporo ciekawych informacji, ale chętnie dowiem się czegoś nowego.
Zwłaszcza jeśli ktoś może doradzić coś z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
BeataD
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:25

Re: Okna aluminiowe - warto?

Post autor: BeataD »

wedlug mnie warto kupic takie okna raz a porzadnie. Bardzo czesto jest tak ze nie znajac sie na temacie kupujemy w ciemno - no i skutkuje to tym,ze znowu za jakis czas trzeba kupowac nowe lub naprawiac za wysoką cene. Ja bym poradzila sie na Twoim miejscu firmy Ekoplast http://ekoplast-krakow.pl/ bo oni dzialaja na rynku od kilku dobrych lat. Doradzą Ci w tym temacie najlepiej
Awatar użytkownika
awangarda
Posty: 101
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:03

Re: Okna aluminiowe - warto?

Post autor: awangarda »

To już chyba wysoce specjalistyczny produkt, do wykonywania wymagających bardzo dobrej izolacji termicznej i akustycznej. Możesz zdecydować się na takie okna od https://bertrand.pl/pl/okna-alu-pl-mb-70 , z możliwością gięcia profili i budowy okien łukowych. Takie okna są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych więc dodatkowo to estetyczne i nowoczesne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
wolna
Posty: 151
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: Okna aluminiowe - warto?

Post autor: wolna »

Ja okna aluminiowe odrzuciłam, moja przyjaciółka zdecydowała się na nie z mężem i odradzali nam wybór tych okien. Zdecydowaliśmy się jednak na okna PVC z firmy Oknoplast, ponieważ firma została nam polecona przez kilka osób z najbliższego otoczenia. Widziałam je u nich i wiem, że to solidne okna i też bardzo estetyczne. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na ukryte zawiasy, żeby okna były jeszcze ładniejsze. Dlatego jak okna PVC to zdecydowanie mogę zarekomendować firmę Oknoplast.
Awatar użytkownika
Kiiinia2
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:15

Re: Okna aluminiowe - warto?

Post autor: Kiiinia2 »

Poszperajcie w tej sprawie w Sieci. Na pewno się coś sprawdzonego znajdzie.
Dzieje kobiety to dzieje najgorszej tyranii, jaką znał świat, tyranii słabego nad silnym. To jedyna tyrania, która się nie kończy.
Awatar użytkownika
Zarov
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:56

Re: Okna aluminiowe - warto?

Post autor: Zarov »

Macie tu na pewno rację. Przemyślę Wasze rady.
Czy jest sens nadal być człowiekiem, gdy pozbędziesz się uczuć?
Awatar użytkownika
jets
Posty: 127
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:31

Re: Okna aluminiowe - warto?

Post autor: jets »

Wolna tak na prawdę nie wiesz, jak Twój wpis nam pomógł. Przeczytałam w maju jak pisałaś o oknach bo w wakacje mieliśmy wymieniać nasze stare okna. Wszystko co piszesz się potwierdziło, Oknoplast ma na prawdę bardzo dobrej powiedziałabym najwyższej jakości okna pcv. Nie znalazłam nigdzie lepiej wykonanych dlatego zamówiliśmy tam. Już mamy dawno zamontowane, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję Ci bardzo, że wypowiedziałaś się tutaj bo pomogło nam to w wyborze. Pozdrawiam Justyna.
Awatar użytkownika
Rita26
Posty: 30
Rejestracja: 04 maja 2020, 10:12

Re: Okna aluminiowe - warto?

Post autor: Rita26 »

Nie wydaje mi sie aby aluminiowe byly lepsze niz np. drewniane, aluminium o wiele szybciej sie wychladza.
Awatar użytkownika
felen
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:07

Re: Okna aluminiowe - warto?

Post autor: felen »

Oczywiście że warto o ile takich potrzebujesz ale jeszcze lepiej będzie jak zapoznasz się z pełną ofertą producenta https://www.drutex.pl/ Mają w ofercie najniższe ceny i najwyższą jakość więc jako klient będziesz zadowolony. Są najlepsi na rynku więc będziesz zadowolony.
ODPOWIEDZ